AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Odtrucie narkotykowe Kielce

Odstawienie substancji uzależniających, na przykład narkotyków, przeprowadzone w domu, rzadko jest skuteczne. Lepsze efekty przynosi detoks narkotykowy w specjalistycznym ośrodku – dzięki podawaniu leków, substancji odżywczych i płynów pacjent dużo lepiej znosi proces odtruwania. Chcesz znaleźć prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który oferuje pacjentom detoks narkotykowy? Zapraszamy do ośrodka Awamedic w Kielcach, który pomaga w walce z nałogiem pacjentom z całej Polski. Nie zwlekaj, pozwól sobie pomóc już dziś i wróć do normalnego życia, które zabrały Ci narkotyki.

Jak wygląda detoks narkotykowy?

Wiele razy próbowałeś zerwać z narkotykami, ale bezskutecznie? Nie jesteś w stanie samodzielnie wygrać z pokusą? Nasi psychoterapeuci, lekarze i pielęgniarki mogą Ci pomóc. Wystarczy, że zdecydujesz się na terapię w naszym ośrodku poprzedzoną detoksykacją. Na czym jednak polega detoks narkotykowy? To wstępny etap leczenia, który trwa około 3-4 dni. W jego trakcie nad zdrowiem pacjentów czuwają lekarze i pielęgniarki. Podawane leki, płyny, elektrolity, witaminy i minerały wspomagają regenerację organizmu pacjenta. Łagodzą także objawy tzw. zespołu abstynencyjnego, które pojawiają się wskutek spadku stężenia uzależniających substancji, co wpływa przede wszystkim na układ nerwowy i trawienny pacjenta. Są to takie objawy, jak:

  • wymioty,
  • majaczenie,
  • senność lub przeciwnie – nerwowość,
  • drżenie rąk.

Odtruwanie narkotykowe w Kielcach

Chcesz zerwać z nałogiem, ale nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie? Zgłoś się na detoks narkotykowy do Awamedic w Kielcach. Pod czujnym okiem lekarzy i pielęgniarek pozbędziesz się toksyn z organizmu, łagodząc jednocześnie objawy odstawienia narkotyków. To pierwszy krok na drodze do ostatecznego sukcesu, czyli wyjścia z uzależnienia. Ile jednak trwa detoksykacja narkotykowa? Najczęściej kilka dni – w trakcie nasz zespół czuwa nad Twoim bezpieczeństwem, indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta. Możesz mieć pewność, że odtruwanie narkotykowe w naszym ośrodku odwykowym w Kielcach to właściwa decyzja. Przede wszystkim zapewniamy:

  • anonimowość,
  • komfortowe warunki – dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami,
  • opcję transportu z miejsca zamieszkania do ośrodka nieoznakowanym samochodem,
  • wiedzę i wieloletnie doświadczenie specjalistów w zakresie terapii uzależnień.


Chcesz wrócić do normalnego życia, odnowić kontakty z rodziną i stać się wolnym człowiekiem bez nałogów? Twoim pierwszym krokiem powinien być detoks narkotykowy w naszym ośrodku. Nie zastanawiaj się dłużej, pozwól sobie pomóc!

Odtrucia narkotykowe w Awamedic

W naszym ośrodku przejdziesz detoks oraz leczenie uzależnienia od narkotyków. Niezależnie czy zażywasz marihuanę, amfetaminę, heroinę, kokainę, czy dopalacze – u nas znajdziesz fachową pomoc. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gama dostępnych obecnie środków psychoaktywnych jest naprawdę wysoka. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście, dlatego zawsze tworzymy plan działania dostosowany do potrzeb konkretnego pacjenta.

Narkotyki różnie wpływają na organizm, ale zawsze jest to działanie szkodliwe. W naszym ośrodku pomagamy pacjentom niezależnie od stopnia uzależnienia. Nieważne, czy mocno odczuwasz już wyniszczające działanie narkotyków, czy zorientowałeś się, że potrzebujesz pomocy po kilku miesiącach zażywania. W ośrodku Awamedic będziesz pod opieką profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, ile wysiłku wymaga wyjście z uzależnienia od narkotyków. Weźmiemy pod uwagę Twój stan psychiczny i fizyczny, rodzaj zażywanej substancji oraz historię choroby. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól sobie pomóc!

Detoks zakończony? Czas na leczenie uzależnień!

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pacjenci dobrze zrozumieli charakter swojej choroby. Uzależnienie ma nie tylko wymiar fizyczny, ale też psychiczny. Po zakończeniu odtrucia narkotykowego, oferujemy więc leczenie uzależnień, podczas którego pacjenci zdobywają niezbędną wiedzę na temat narkomanii oraz zdrowych metod radzenia sobie z emocjami i trudnościami. Dzięki temu, po opuszczeniu ośrodka zdecydowanie łatwiej jest poradzić sobie z pokusą powrotu do zażywania narkotyków. Nieważne, czy masz już za sobą nieudane próby zachowania trzeźwości, czy nie – zgłoś się do nas, a pomożemy Ci wyjść z narkomanii na stałe, a nie na kilka tygodni czy miesięcy.

W zależności od możliwości pacjenta, prowadzimy terapię stacjonarną lub ambulatoryjną, polegającą na cyklicznych spotkaniach z terapeutą. Niezależnie od przebiegu leczenia, cel jest jednak ten sam – wyjście z narkomanii na stałe. Im dłużej odkładasz odtrucie narkotykowe na później, tym poważniejsze stają się konsekwencje. Przestań zwlekać i zgłoś się do nas już dzisiaj!