AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Opole

Nie wiesz, jak pomóc sobie w walce z nałogiem? Tracisz rodzinę przez alkoholizm lub narkomanię? Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Opola to Twoja szansa na powrót do normalnego życia i poprawę relacji z bliskimi. Oferowana przez nasz ośrodek odwykowy Awamedic w Kielcach terapia uzależnień prowadzona jest przez specjalistów – lekarzy, psychologów, psychoterapeutów i pielęgniarki – mających wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z nałogiem. Pobyt z dala od domu może działać zbawiennie na pacjentów z Opola i województwa opolskiego ze względu na możliwość odcięcia się od dotychczasowego środowiska.

Ośrodek leczenia uzależnień Opole

Kompleksowa pomoc każdemu pacjentowi – to oferuje Awamedic, prywatny ośrodek leczenia oraz terapii uzależnień dla osób z Opola, województwa opolskiego lub innych miast. Nasz ośrodek odwykowy jest otwarty dla każdego pacjenta, nawet znajdującego się w stanie głodu narkotykowego czy alkoholowego, w tym także osób nietrzeźwych i odurzonych. Terapia rozpoczyna się detoksem, czyli odtruciem organizmu z substancji pozostawianych w krwi przez alkohol. Równocześnie pacjentom podaje się leki łagodzące objawy odstawienia, a także elektrolity, witaminy i minerały. Dopiero wówczas, gdy uzależniony jest w pełni świadomy i trzeźwy, może nastąpić leczenie właściwe pod opieką psychologów i psychoterapeutów w trakcie spotkań indywidualnych oraz grupowych. Prywatny ośrodek terapii uzależnień wspiera pacjentów z Opola w zmaganiach z:
uzależnieniami behawioralnymi – seksoholizmem, pracoholizmem, hazardem, uzależnieniem od komputera i internetu,

  • lekomanią,
  • alkoholizmem,
  • narkomanią.

Pracujący u nas fachowcy mają wieloletnie doświadczenie, które zdobywali przez lata działalności w różnorodnych placówkach i ośrodkach. Właśnie dlatego najlepszy zamknięty, prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Opola i województwa opolskiego to Awamedic.

Terapia uzależnień Opole

W Opolu i województwie opolskim nie możesz znaleźć odpowiedniego ośrodka odwykowego oraz terapii uzależnień? Wybierz położony z dala od domu, w Kielcach, prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic. Przebywając w zupełnie nowym, nieznanym środowisku, masz szansę skupić się na walce z nałogiem. Brak dostępu do używek oraz specjalistyczne leki pomogą Ci odzyskać trzeźwość i panowanie nad swoim postępowaniem. Dlatego w Awamedic możliwe jest leczenie alkoholizmu u pacjentów z Łodzi, Opola, województwa opolskiego i wielu innych. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Opolu

Prywatny ośrodek odwykowy i leczenia uzależnień dla osób z Opola i województwa opolskiego gwarantuje dwuosobowe pokoje z łazienkami. Dbamy o anonimowość – po pacjentów z każdego zakątka Polski wysyłamy nieoznakowany samochód, a ośrodek terapii uzależnień przypomina zwyczajny hotel. Jeśli zatem szukasz pomocy i zrozumienia, zgłoś się do nas. Przymusowe leczenie uzależnień w Awamedic to pierwszy krok do sukcesu.