AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Szczecin

Szukasz wsparcia w walce z nałogami? Udzieli Ci go Awamedic w Kielcach. To prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla mieszkańców Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, w którym pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Jako ośrodek odwykowy oferujemy detoks alkoholowy i narkotykowy, a także kompleksową terapię uzależnień pod okiem psychoterapeutów i psychologów. Dbamy o anonimowość i komfort pacjentów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Jeśli naprawdę chcesz wyjść z nałogu, to terapia uzależnień w Awamedic gwarantuje sukces, wymaga jednak dużo siły, samozaparcia i zaangażowania.

Terapia uzależnień Szczecin

Najlepszy prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego to doświadczeni terapeuci, którzy indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta. Dlatego też nasz ośrodek terapii uzależnień jest tak skuteczny. Proces wychodzenia z nałogu narkotykowego oraz alkoholowego rozpoczyna się od tzw. detoksu, którego celem jest odżywienie organizmu pacjenta, odpowiednie nawodnienie i podanie specjalistycznych leków, które niwelują skutki uboczne odstawienia uzależniającej substancji. Dopiero po pomyślnie przebytym detoksie, gdy pacjent jest w 100% trzeźwy, następuje właściwa terapia oparta na rozmowach z psychologiem oraz psychoterapeutą – indywidualnych i grupowych. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień skupia się na tym, by pacjenci nauczyli się silnej woli i walki z nałogiem bez ponownego sięgania po używki, a także odnowili relacje z bliskimi.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Szczecin

Jako prywatny ośrodek odwykowy oraz leczenia uzależnień wspieramy pacjentów ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego w zmaganiach z różnorodnymi nałogami, takimi jak:

  • alkoholizm,
  • lekomania,
  • narkomania,
  • uzależnienia behawioralne – hazard, seksoholizm, pracoholizm, od komputera i internetu.

Dlaczego polecamy naszym pacjentom ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego przymusowe leczenie uzależnień w Awamedic w Kielcach? Ponieważ przebywając z dala od domu, są w stanie odciąć się od znanego środowiska i w pełni skupić na leczeniu. Brak pokus korzystnie wpływa na skuteczność terapii. Wiedząc, że część osób ze Szczecina może napotkać problemy z dojazdem na drugi koniec Polski, zapewniamy możliwość dowiezienia pacjenta do naszego ośrodka nieoznakowanym samochodem – kierowca przyjedzie pod wskazany adres. Nasz budynek to nie tylko komfortowe warunki, ale także anonimowość – nie ma żadnego szyldu ani oznaczenia, dlatego przypomina zwykły hotel.

Prywatne leczenie uzależnień w Awamedic - zapewniamy dojazd ze Szczecina

Niezależnie od tego, czy jesteś ze Szczecina, województwa zachodniopomorskiego czy innego zakątka Polski, nasz zamknięty, prywatny ośrodek leczenia uzależnień pomoże Ci wrócić do życia sprzed nałogu, odnowić relacje z rodziną i znajomymi. Stoisz przed ogromną szansą, od Ciebie zależy, czy ją wykorzystasz.