AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Olsztyn

Chcesz poznać źródła nałogu alkoholowego i w końcu pokonać słabość? Wybierz leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Olsztyna, które oferuje prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic położony w Kielcach. Nie masz możliwości samodzielnego dotarcia do Kielc z Olsztyna, ale chciałbyś, by terapia alkoholowa odbyła się z dala od domu? Podaj nam swój adres, a kierowca przyjedzie po Ciebie nieoznakowanym samochodem.

Terapia alkoholizmu Olsztyn

Terapia alkoholowa dla mieszkańców Olsztyna, którą przeprowadza ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic, polega przede wszystkim na rozmowach z terapeutą. Wykwalifikowany psycholog z wieloletnim doświadczeniem prowadzi zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe. Leczenie alkoholizmu w Awamedic trwa 4 tygodnie. W trakcie terapii pacjenci poznają stopnie uzależnienia, uczą się rozpoznawać symptomy nałogu oraz radzić sobie z problemami bez sięgania po alkohol. Trenują także silną wolę oraz wzmacniają pewność siebie. Wszystko po to, by po zakończeniu leczenia profesjonalna pomoc dla alkoholików nie była im potrzebna na stałe. Korzyści płyną także z funkcjonowania w grupie – leczenie alkoholizmu w ten sposób sprawia, że pacjenci wspierają się nawzajem, poznają swoje historie, dzięki czemu zmniejsza się poczucie osamotnienia.

Odwyk, odtrucie alkoholowe Olsztyn

Nie potrafisz wytrzeźwieć i obawiasz się, że ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Cię nie przyjmie? Awamedic jest otwarty dla wszystkich pacjentów, także tych w trakcie tzw. ciągu alkoholowego, którzy nie potrafią z niego samodzielnie wyjść. U osób z Olsztyna leczenie alkoholizmu rozpoczyna się od tzw. detoksu alkoholowego, czyli procesu odtrucia organizmu. Jest on w pełni bezpieczny i odbywa się pod kontrolą lekarzy i pielęgniarek. W jego trakcie pacjent:

  • jest nawadniany,
  • przyjmuje elektrolity, witaminy i minerały,
  • jest w stanie wytrzeźwieć,
  • dostaje leki zmniejszające objawy tzw. zespołu abstynencyjnego, czyli m.in. bóle głowy, drgawki, uczucie nerwowości, bezsenność, wymioty i inne.

Terapia alkoholowa dla nałogowych alkoholików z Olsztyna

Kompleksowa pomoc dla alkoholików w Awamedic obejmuje nie tylko właściwą terapię. Naszym pacjentom zapewniamy komfortowe warunki pobytu, dbamy, by terapia alkoholowa przebiegała w życzliwej atmosferze. Podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku i sytuacji życiowej naszych pacjentów z Olsztyna, działamy na podstawie autorskiego programu. Osoby, które podjęły się leczenia, mieszkają w dwuosobowych pokojach z prywatnymi łazienkami. Gwarantujemy anonimowość oraz dojazd z dowolnego miejsca w Polsce, również z Olsztyna. Zapraszamy do kontaktu!

4 – dniowa detoksykacja organizmu 
w ośrodku Awamedic
w pakiecie z psychoterapią

1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

+48 664 700 306