AVAMEDIC

Leczenie uzależnień

Terapia uzależnień

Uzależnienia prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych, zniszczonych relacji z rodziną, bezrobocia, a w skrajnych przypadkach nawet bezdomności czy przedwczesnej śmierci. Właśnie dlatego, tak ważną rolę odgrywa terapia uzależnień. Nasz ośrodek leczenia powstał, aby pomagać wszystkim chorym odzyskać trzeźwość i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Komu pomagamy?

W Awamedic prowadzimy terapię dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków oraz zmagających się z różnego rodzaju uzależnieniami behawioralnymi. Prowadzimy leczenie dla chorych odstawiających marihuanę, amfetaminę, heroinę, kokainę oraz dopalacze. Pomagamy również lekomanom uzależnionym od różnego rodzaju leków – nasennych, uspokajających, hormonalnych czy przeciwbólowych. W naszym ośrodku pracują też specjaliści zajmujący się leczeniem uzależnienia od hazardu, internetu, pracoholizmu i seksoholizmu. Jeżeli czujesz, że nałóg zaczyna przejmować kontrolę nad Twoim życiem, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wyjść z uzależnienia oraz przepracować przyczyny, a nie tylko skutki problemu.

Jak wygląda terapia uzależnień w Awamedic?

Program naszej terapii uzależnień został opracowany przez zespół lekarzy, terapeutów i pielęgniarek. To dzięki niemu leczenie w Awamedic przynosi rezultaty, a nasi pacjenci są przygotowani do samodzielnego życia w trzeźwości po opuszczeniu ośrodka. Doskonale wiemy, z jakim stresem wiąże się całkowita zmiana dotychczasowego stylu życia. Właśnie dlatego, dbamy o komfort naszych pacjentów. Zapewniamy przestronne, dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami. W razie potrzeby oferujemy też dojazd do ośrodka nieoznakowanym samochodem. Dzięki temu, nasza terapia uzależnień jest dostępna również dla osób, które mają problemy z transportem. Ośrodek Awamedic z zewnątrz wygląda jak zwyczajny hotel, wszystko po to, aby zapewnić naszym pacjentom prywatność.

Terapia stacjonarna to najlepszy sposób, żeby odciąć się od codziennego środowiska i dawnych, szkodliwych nawyków. Oferujemy jednak również pomoc w formie warsztatów, nie tylko dla osób uzależnionych, ale też ich rodzin. Zgłoś się do nas i pozwól sobie pomóc!