AWAMEDIC

OFerta ośrodka

Uzależnienia

Szybkie tempo życia niejednokrotnie wiąże się ze stresem i samotnością. Od negatywnych emocji często uciekamy właśnie w uzależnienia, co jednak prowadzi tylko do nawarstwiania się problemów. Właśnie dla wszystkich osób zmagających się z różnego rodzaju uzależnieniami powstał nasz ośrodek terapii Awamedic. Skontaktuj się z nami i zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!

Leczenie uzależnienia od alkoholu

Polska należy do krajów o naprawdę wysokiej średniej konsumpcji alkoholu na osobę – ponad 12 litrów. Te statystyki zdecydowanie nie napawają optymizmem. Uzależnienie od alkoholu to nie tylko problem osób bezdomnych – zmagać się z nim może każdy, nawet osoba zamożna i dobrze wykształcona. Konsekwencje są naprawdę poważne – pojawiają się problemy ze zdrowiem, konflikty w rodzinie, trudno wywiązywać się z obowiązków zawodowych. Im szybciej rozpoczniesz więc leczenie uzależnienia od alkoholu, tym lepiej.

Terapia uzależnienia od narkotyków i leków

Chęć eksperymentowania czy ucieczki od bolesnych doświadczeń często prowadzi do sięgnięcia po narkotyki lub leki o działaniu psychoaktywnym. Niestety te substancje są silnie uzależniające fizycznie i psychicznie, dlatego czasem wystarczy kilka dawek, aby pojawiły się problemy z ich odstawieniem. Uzależnienie od narkotyków często kończy się zatruciem, a nawet śmiercią. Taki scenariusz nie musi się jednak stać prawdą. W naszym ośrodku prowadzimy skuteczne leczenie uzależnienia od narkotyków. Pomagamy również osobom nałogowo zażywającym różnego rodzaju środki farmaceutyczne. Leczenie uzależnienia od leków pozwala przepracować problemy i od nowa nauczyć się funkcjonowania w trzeźwości.

Leczenie uzależnień behawioralnych

W naszym ośrodku pomagamy nie tylko pacjentom, których dotknęło uzależnienie od leków, alkoholu i narkotyków, ale też hazardu, seksu, pracy czy internetu. Jeżeli zmagasz się z nałogiem, zgłoś się do nas. Nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnego wsparcia w trudnych chwilach.