AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Olsztyn

Szukasz specjalistów zajmujących się terapią uzależnień? Postaw na Awamedic – prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego. Co nas wyróżnia? Doświadczony zespół specjalistów, komfortowe warunki oraz autorski program terapii. Jeśli szukasz pomocy i masz dość nałogu, który niszczy Twoje życie, zgłoś się do nas. Oferowana przez nas terapia uzależnień to gwarancja fachowej pomocy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Terapia uzależnień Olsztyn

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień Awamedic w Kielcach dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego i Olsztyna oferuje leczenie wielu różnych uzależnień:

  • od alkoholu i narkotyków,
  • od leków,
  • od seksu, komputera i internetu,
  • od hazardu.

Pracujący u nas specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w pomocy osobom zmagającym się z różnego rodzaju uzależnieniami o rozmaitych osobowościach. Dlatego też jesteśmy w stanie udzielić kompleksowej pomocy w każdym stadium choroby, również na jej zaawansowanym etapie. Awamedic w Kielcach to nie tylko prywatny ośrodek leczenia uzależnień, ale także ośrodek odwykowy oferujący detoks alkoholowy i narkotykowy pod kontrolą i opieką lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy wsparcie nie tylko osobom uzależnionym, ale także ich rodzinom – małżonkom, dzieciom, rodzicom czy rodzeństwu. Proponujemy przede wszystkim możliwość spotkania się z psychologiem czy psychoterapeutą.

Ośrodek leczenia uzależnień Olsztyn

Najlepszy prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla mieszkańców Olsztyna, województwa warmińsko-mazurskiego i wielu innych zapewnia dwuetapową terapię. Najpierw następuje tzw. detoks alkoholowy lub narkotykowy, zwłaszcza u tych pacjentów, którzy znajdują się w stanie upojenia alkoholowego czy głodu narkotykowego, jak i tych, którzy zmagają się z nałogiem od wielu lat. Wówczas następuje odtrucie organizmu ze szkodliwych substancji, nawodnienie i odżywienie pacjenta pod kontrolą lekarzy i pielęgniarek. Podawane leki łagodzą objawy odstawienia. Po pomyślnie przeprowadzonym detoksie następuje właściwa terapia. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień oraz ośrodek odwykowy w Kielcach dla osób z województwa warmińsko-mazurskiego i Olsztyna zatrudnia psychologów i psychoterapuetów, którzy odbywają z pacjentami zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe, w trakcie których ci uczą się, jak walczyć z uzależnieniem, poznają jego mechanizmy.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień dla osób z Olsztyna

Jeśli chcesz sobie pomóc i wrócić do życia bez nałogów, najlepszy prywatny ośrodek terapii uzależnień Awamedic w Kielcach jest właśnie dla Ciebie. U nas znajdziesz wsparcie, odbędziesz przymusowe leczenie w komfortowych warunkach z poszanowaniem anonimowości. W razie potrzeby dojedziesz do nas specjalnym samochodem z kierowcą. Zapraszamy do kontaktu uzależnionych oraz ich rodziny z Olsztyna oraz województwa warmińsko-mazurskiego.