AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Toruń

Jesteś gotowy podjąć leczenie, aby zerwać z nałogiem? Awamedic – prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Torunia i innych polskich miast – pomoże Ci uwolnić się ze szponów nałogu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie uzależnień wymaga czasu, a także profesjonalnego wsparcia. To dlatego nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego posiada wyspecjalizowaną kadrę, a także pomieszczenia dostosowane do potrzeb pacjentów. Dzięki naszej lokalizacji z łatwością odizolujesz się od świata zewnętrznego i  będziesz mógł skupić się wyłącznie na swoich problemach oraz walce z nimi.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Toruń

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień dla osób z Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego to doskonały wybór jeśli jesteś gotów podjąć walkę o nowe, wolne od nałogów życie. Jeśli Twoim problemem są na przykład:

  • uzależnienia behawioralne – hazard, pracoholizm, zakupoholizm itd.,
  • alkoholizm,
  • narkomania,
  • lekomania,

zgłoś się do naszego ośrodka odwykowego dla osób z Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego. U nas możesz liczyć na fachową pomoc, szczegółowe badania diagnostyczne, a także na farmakologiczne odtruwanie. Zespół doświadczonych specjalistów pomoże Ci wyjść z nałogu i zacząć życie na nowo. Z nami leczenie alkoholizmu u mieszkańców Torunia, a także innych uzależnień może być skuteczne.

Terapia uzależnień Toruń

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Torunia i kujawsko-pomorskiego mieści się w nowoczesnym budynku w Kielcach. Pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję – obiekt z zewnątrz wygląda jak zwyczajny hotel. Do dyspozycji pacjentów są wygodne, dwuosobowe pokoje z łazienkami.
Nad przebiegiem autorskiego programu terapii czuwa nasz doświadczony zespół, w skład którego wchodzą kompetentni lekarze, terapeuci oraz psychologowie, którzy pomogli już wielu uzależnionym osobom.
Jeśli chcesz zerwać z nałogiem i jesteś gotów poddać się przymusowemu leczeniu swojego uzależnienia zgłoś się do nas, nieważne czy mieszkasz w Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu czy innym polskim mieście.

Zgłoś się na terapię uzależnień w Awamedic

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, to nasz ośrodek terapii uzależnień jest miejscem właśnie dla Ciebie. Pomożemy każdemu, kto chce odzyskać kontrolę nad własnym życiem, wolnym od nałogów. Zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Torunia to Twój najlepszy wybór – z dala od źródła problemów łatwiej będzie Ci się z nimi zmierzyć, a także je pokonać. Pierwszy dzień Twojego nowego życia może wypadać właśnie dziś – zgłoś się na terapię.