AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Odtrucie narkotykowe Poznań

Każdy, kto zażywa narkotyki uważa, że się nie uzależni, w każdej chwili może przestać, robi to tylko, aby się zrelaksować lub dobrze bawić w gronie znajomych. Niestety rzeczywistość jest inna, a wytrzeźwienie z czasem staje się coraz trudniejsze. Jedynym rozwiązaniem staje się detoks narkotykowy pod opieką profesjonalistów, który prowadzimy w naszym ośrodku leczenia uzależnień Awamedic. Jeżeli zmagasz się z narkomanią, nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc. Im szybciej rozpoczniesz detoksykację, tym łatwiej będzie Ci zregenerować organizm i wrócić do normalnego funkcjonowania. Zgłoś się do nas już dzisiaj!

Profesjonalny detoks narkotykowy

Narkotyki silnie uzależniają fizycznie i psychicznie, dlatego żadnego z nich nie można uznać za bezpieczny. Odstawianiu środków psychoaktywnych towarzyszą dokuczliwe objawy, takie jak:

  • mdłości, wymioty, biegunki,
  • bóle głowy,
  • drżenie mięśni,
  • napady agresji i pobudzenie,
  • gwałtowne zmiany ciśnienia krwi.


W poważnych przypadkach może też dochodzić do powikłań, które zagrażają zdrowiu, a nawet życiu. Właśnie dlatego, zdecydowanie prościej i bezpieczniej jest przejść detoks narkotykowy w Poznaniu w ośrodku, gdzie dostępna jest opieka medyczna. Przeprowadzamy naszych pacjentów przez cały proces odtrucia i na bieżąco monitorujemy jego przebieg za pomocą badań. Dzięki temu, mamy pewność, że organizm prawidłowo się regeneruje, a Ty możesz poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Jak wyglądają odtrucia narkotykowe w Awamedic?

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień to miejsce, w którym bezpieczeństwo pacjentów i skuteczność odtruwania znajdują się na pierwszym miejscu. Robimy wszystko, aby detoksykacja narkotykowa była możliwie najłatwiejsza do przejścia dla pacjenta. Podajemy indywidualnie dobrane leki, płyny, elektrolity i substancje odżywcze, dzięki czemu organizm szybciej się regeneruje, a pacjent odzyskuje siły i przygotowuje się do rozpoczęcia leczenia uzależnień. Zapewniamy opiekę medyczną, dlatego w razie powikłań natychmiast otrzymasz fachową pomoc. W Awamedic możesz poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Dbamy również o prywatność naszych pacjentów. Prawdopodobnie nie chcesz, aby wszyscy z Twojego otoczenia wiedzieli, że potrzebujesz leczenia uzależnień. Właśnie dlatego, zapewniamy chorym pełną anonimowość. Nasz prywatny ośrodek terapii z zewnątrz wygląda jak zwyczajny hotel, a w razie potrzeby zapewniamy dojazd nieoznakowanym pojazdem. Na miejscu zamieszkasz w komfortowym pokoju z prywatną łazienką, ponieważ dbamy o wygodę naszych pacjentów. Zgłoś się do Awamedic i przekonaj się, że detoks narkotykowy może przebiegać sprawnie i skutecznie.

Dlaczego detoks narkotykowy Ci pomoże?

Wielu chorych nie widzi wyjścia z uzależnienia od narkotyków, dlatego nawet nie próbuje walczyć z nałogiem. Jest to jednak duży błąd, który może kosztować Cię zdrowie, a nawet życie. Jeżeli pozwolisz sobie pomóc, przekonasz się, że wyjście z narkomanii nie jest proste, ale jak najbardziej możliwe. Odtruwanie narkotykowe w Poznaniu to najlepszy sposób, aby powrócić do trzeźwości i oczyścić organizm z toksycznych substancji. Jest to niezbędny pierwszy krok, aby później rozpocząć leczenie uzależnień. Podjęcie pracy nad sobą i nauki nowych, zdrowych wzorców nie jest jednak możliwe, dopóki znajdujesz się pod wpływem narkotyków. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci odzyskać trzeźwość myślenia i powrócić do normalnego funkcjonowania.

Narkomani bardzo często kierują się uprzedzeniami i uważają ośrodek terapii za ostateczność. W klinice Awamedic dbamy jednak o dobre samopoczucie chorych i zapewniamy komfortowe warunki, aby jak najbardziej ułatwić Ci wychodzenie z narkomanii. Szybko przekonasz się, że detoks narkotykowy w ośrodku pozwala odpocząć od codziennego środowiska i skupić na pracy na trzeźwości. Warto poświęcić kilka tygodni czy miesięcy na leczenie uzależnień, ponieważ na szali znajduje się reszta Twojego życia, której z pewnością nie chcesz spędzić borykając się ze zgubnymi konsekwencjami narkomanii.

Wygraj z narkomanią dzięki terapii uzależnień!

Detoks narkotykowy w Poznaniu pozwala przerwać ciąg i poczuć się lepiej, ale nie można zapominać również o psychicznym wymiarze uzależnienia. Właśnie dlatego, radzimy naszym pacjentom, aby po zakończeniu odtruwania nie rezygnowali z terapii uzależnień. Jest dostępna w formie stacjonarnej lub ambulatoryjnej, dlatego możesz dostosować ją do swoich możliwości. Podczas leczenia uzależnień, nasi pacjenci spotykają się z doświadczonymi terapeutami na zajęciach indywidualnych i grupowych. Jest to doskonały sposób na przepracowanie problemów, które doprowadziły do narkomanii oraz nauczenie się, jak radzić sobie z pokusą ponownego sięgnięcia po narkotyki. Leczenie nie ma uzależniać pacjenta od terapeuty, ale przygotować go do samodzielnego funkcjonowania po opuszczeniu ośrodka.

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic oferuje też pomoc w ramach warsztatów czy zajęć dla rodzin osób uzależnionych. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z narkomanią, nie zwlekaj i zgłoś się do nas!