AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Warszawa

Alkohol zabrał Ci bliskich, pracę i radość z życia? Wybawieniem dla Ciebie może okazać się leczenie alkoholizmu dla mieszkańców Warszawy, które oferuje prywatny, zamknięty ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic położony w Kielcach. Prowadzona przez naszych specjalistów – lekarzy, terapeutów, psychologów i pielęgniarki – terapia alkoholowa pozwala: zrozumieć mechanizmy, które utrudniają walką z nałogiem, poznać czynniki, które zwiększają ryzyko alkoholizmu, nauczyć się pokonywać codzienne trudności bez używek, pradzić sobie ze stresem i własnymim słabości.

Terapia alkoholizmu Warszawa

Niezależnie od tego, czy wielokrotnie próbowałeś wyjść z nałogu, czy też z uzależnieniem zmagasz się od niedawna, u nas znajdziesz profesjonalne wsparcie. Nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych jest otwarty 24 godziny na dobę, przyjmujemy wszystkich pacjentów z Warszawy i innych miast, także nietrzeźwych, u których przeprowadzamy detoks alkoholowy jako wstępny etap zamkniętego leczenia alkoholizmu. Detoks polega na:

  • nawodnieniu,
  • odżywieniu organizmu pacjenta poprzez podawanie elektrolitów, witamin, mikro- i makroelementów,
  • łagodzeniu objawów odstawienia uzależniającej substancji wskutek podawania specjalistycznych leków.

Nad zdrowiem przebywających w naszym ośrodku osób czuwają pielęgniarki i lekarze, dzięki czemu masz pewność, że proces detoksu alkoholowego będzie w pełni bezpieczny. Cała zamknięta terapia alkoholowa trwa 4 tygodnie. Dlaczego mieszkając w Warszawie, warto zdecydować się na leczenie alkoholizmu z dala od domu, w Kielcach? Ponieważ w ten sposób pacjent jest w stanie porzucić codzienne nawyki, odciąć się od środowiska, jak również uzależnionych znajomych, a także walczyć z utartymi schematami. Przenosząc się kilkaset kilometrów od Warszawy, można skupić się jedynie na pracy nad samym sobą i swoimi słabościami, bez pokus i czynników rozpraszających czy utrudniających proces leczenia.

Odtrucie alkoholowe, odwyk Warszawa

Leczenie alkoholizmu możliwe jest przede wszystkim wskutek zmiany sposobu myślenia i pracy nad psychiką pacjenta, który musi zrozumieć, że można zmagać się z codziennymi problemami bez sięgania po używki. Dlatego też terapia alkoholowa dla mieszkańców Warszawy w Awamedic opiera się na spotkaniach z terapeutą – indywidualnych i grupowych. Dzięki temu pacjent zauważa, że nie jest sam ze swoim problemem, poznaje historie innych osób, a także przełamuje wstyd. Rozumiejąc potrzeby naszych pacjentów, w trakcie terapii gwarantujemy empatię i wyrozumiałość, dzięki czemu uzależnieni stopniowo otwierają się i pozwalają sobie pomóc.

ANONIMOWOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Warszawy i pomoc dla alkoholików w Awamedic to gwarancja anonimowości i komfortowych warunków. Zapewniamy pobyt w nieoznakowanym ośrodku, a w razie potrzeby także dojazd do Kielc nieoznakowanym autem z dowolnego zakątka Polski. Zapraszamy do kontaktu.

4 – dniowa detoksykacja organizmu 
w ośrodku Awamedic
w pakiecie z psychoterapią

1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

+48 664 700 306