AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnienia od amfetaminy

Chcesz się wyrwać ze szponów nałogu? Uzależnienie od amfetaminy przejęło kontrolę nad Twoim życiem? Nie potrafisz właściwie funkcjonować bez sięgania po narkotyki? Zdecyduj się na leczenie uzależnienia od amfetaminy z pomocą specjalistów, których znajdziesz w prywatnym ośrodku terapii uzależnień Awamedic zlokalizowanym w Kielcach. Profesjonalne wsparcie i fachowa wiedza sprawiają, że leczenie narkomanii, choć wymaga samozaparcia i zaangażowania, może okazać się skuteczne.

Jak działa amfetamina?

Amfetamina uzależnia na poziomie psychicznym, wprowadza osobę uzależnioną w stan kilkugodzinnego pobudzenia psychoruchowego. Zmiany te następują wskutek pobudzenia kory mózgowej i neuroprzekaźników. Efektem jej przyjmowania jest:

 • mniejsze zmęczenie,
 • większa ilość energii,
 • lepsza koncentracja i zdolności zapamiętywania.

Te skutki powodują, że trudno zerwać z nałogiem. Niestety uzależnienie od amfetaminy powoduje także stopniowe wyniszczanie organizmu, co w skrajnych przypadkach może skończyć się śmiercią. Osoby uzależnione:

 • mają przyspieszoną akcję serca i wyższe ciśnienie,
 • nie odczuwają łaknienia- cierpią na jadłowstręt,
 • mają rozszerzone źrenice,
 • cierpią na suchość w jamie ustnej,
 • nie odczuwają lęku, dlatego są skłonne do ryzykownych zachowań,
 • są gadatliwe.

Leczenie uzależnienia od amfetaminy w Awamedic

Jeśli uzależnienie od amfetaminy Cię obezwładnia i nie potrafisz sobie sam poradzić, zgłoś się do Awamedic. Przeprowadzane przez nas odtrucie organizmu oraz właściwa terapia sprawiają, że możesz raz na zawsze zerwać z nałogiem. Przyjmujemy także osoby będące w stanie odurzenia. Leczenie uzależnienia od amfetaminy jest podzielone na dwie części. Pierwszym etapem jest detoks, który polega na usunięciu z organizmu pacjenta szkodliwych substancji i złagodzeniu objawów odstawienia. Dopiero wówczas możliwe jest rozpoczęcie właściwej terapii. Jej skuteczność zależy od zaangażowania pacjenta i doświadczenia terapeuty. W naszym ośrodku w Kielcach pracują fachowcy z wieloletnią praktyką, którzy w swojej karierze zawodowej spotkali się z różnymi pacjentami. Dzięki czemu podchodzą indywidualnie do każdej osoby i potrafią dotrzeć do pacjenta. Zamknięte leczenie uzależnienia od amfetaminy odbywa się na spotkaniach indywidualnych i grupowych. Oferujemy także:

 • leczenie ambulatoryjne,
 • wsparcie dla bliskich i rodzin osób uzależnionych,
 • spotkania dla osób, które wyszły z nałogu, grupy wsparcia oraz grupy rozwoju osobistego.

Awamedic - leczenie uzależnienia od amfetaminy dla osób z całej Polski

Szukasz najlepszego ośrodka terapii uzależnień, który pomaga osobom z całej Polski? Takie kryteria spełnia położony w Kielcach Awamedic, który oferuje leczenie uzależnienia od amfetaminy w komfortowych warunkach, z pomocą lekarzy, pielęgniarek i wykwalifikowanych terapeutów. Zapewniamy anonimowość, dyskrecję, empatię, a przede wszystkim dojazd z każdego zakątka Polski. Nie wiesz, gdzie szukać ostatniej deski ratunku? Chcesz pomóc uzależnionemu dziecku? Zapraszamy do kontaktu.