AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie pracoholizmu

Firma stała się niemal Twoim domem, a dom firmowym gabinetem? Tak być nie powinno – czas, żebyś uświadomił sobie, że pracoholizm to choroba, która wymaga profesjonalnego leczenia, najlepiej przeprowadzonego w ośrodku leczenia uzależnień behawioralnych. Jeśli zdajesz sobie sprawę ze swojego problemu, możesz anonimowo zgłosić się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w Kielcach, dzięki któremu na nowo poczujesz, czym jest prawdziwy relaks.

Ośrodek leczenia pracoholizmu

Leczenie pracoholizmu w naszym ośrodku Awamedic przebiega w komfortowej atmosferze dla pacjenta i jego rodziny, którą również możemy objąć specjalistyczną pomocą  – wszystko po to, by działać jak najbardziej kompleksowo. Wprawdzie nie udzielimy teoretycznej odpowiedzi na kluczowe pytanie “Jak leczyć pracoholizm?”, ale pokażemy, że poprzez rozmowy można wpłynąć na psychikę i sposób myślenia pacjenta.

Leczenie pracoholizmu w Awamedic w Kielcach odbywa się w ośrodku terapeutycznym o najwyższym standardzie – pacjenci mieszkają w dwuosobowych pokojach z prywatnymi łazienkami, a praca ze specjalistami w dziedzinie leczenia uzależnień przebiega na podstawie autorskiego programu. To sprawia, że jedyne, czego oczekujemy od pacjenta w czasie kilkutygodniowej terapii, to zaangażowanie, determinacja i silna wola. Jeśli wiesz, że chcesz zerwać z nałogiem, ale zależy Ci, by zrobić to raz, a dobrze, zgłoś się do nas i pozwól sobie pomóc.