AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Rzeszów

Wiele osób zniszczyło swoje życie przez uzależnienie od alkoholu. Nie musisz być na ich miejscu, możesz sobie pomóc, wybierając leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Rzeszowa, które oferuje ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic. Profesjonalna terapia alkoholowa to Twoje jedyne wyjście, jeśli z nałogiem zmagasz się od lat. Napraw swoje życie razem z nami!

Terapia alkoholowa Rzeszów

Rozumiemy potrzeby naszych pacjentów z Rzeszowa i dlatego terapia alkoholowa prowadzona przez ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic odbywa się na podstawie autorskiego programu, którego nie znajdziesz w żadnej innej placówce w Polsce. Wieloletnie doświadczenie lekarzy, pielęgniarek, a przede wszystkim psychologów i terapeutów pozwala na dostosowanie metody leczenia do potrzeb konkretnej osoby. Każdy pacjent jest inny, ma odmienne przyzwyczajenia i inaczej wychodzi z nałogu, dlatego konieczne jest, by leczenie alkoholizmu było prowadzone profesjonalnie i z uwzględnieniem osobistych predyspozycji danej osoby.

Odtrucie alkoholowe i odwyk Rzeszów

Z dala od domu pacjenci z Rzeszowa są całkowicie anonimowi, dzięki czemu nie muszą obawiać się, że ktoś ze znajomych dowie się o problemie, z którym się zmagają. Leczenie alkoholizmu w Awamedic przebiega w dwóch etapach: pierwszym z nich jest tzw. detoks, a następnie odbywa się właściwa terapia alkoholowa, oparta o głównie o rozmowy z psychologiem, zarówno grupowe, jak i indywidualne. Oferujemy komfortowe warunki pobytu w pokojach dwuosobowych z prywatnymi łazienkami, a także pomoc dla alkoholików świadczoną przez specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Detoks alkoholowy Rzeszów - bezpieczny tylko pod kontrolą lekarzy

Wiele razy próbowałeś samodzielnie wyjść z nałogu, ale bezskutecznie? W przypadku długotrwałego uzależnienia konieczne jest specjalistyczne leczenie alkoholizmu. Taką pomoc dla alkoholików zapewnia ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic dla osób z Rzeszowa. Pierwszym etapem terapii jest odtrucie alkoholowe, w trakcie którego: z organizmu pacjenta usuwane są pozostałości alkoholu, organizm pacjenta zostaje nawodniony, odżywiony i wzmocniony, podaje się leki zmniejszające objawy tzw. zespołu abstynencyjnego, czyli drgawki, nerwowość, bezsenność, wymioty itp.

W jakim celu przeprowadzamy detoks? Przede wszystkim po to, by pacjent mógł podjąć leczenie uzależnień od alkoholu w sposób w pełni świadomy.

Terapia alkoholowa poza miejscem zamieszkania i z dojazdem

Mieszkasz w Rzeszowie, ale chcesz, by terapia alkoholowa w zamkniętym ośrodku odbywała się z dala od domu? Wybierz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic, który oferuje dojazd do Kielc nawet wówczas, gdy nie masz własnego środka transportu. Poinformuj nas, gdzie mamy Cię odebrać, a kierowca przyjedzie pod wskazany adres. Pozwól sobie pomóc już dziś, nie zwlekaj, jeśli chcesz, by Twoje życie nabrało nowych kolorów!

4 – dniowa detoksykacja organizmu
w pakiecie z psychoterapią
1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

+48 664 700 306