AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Konin

Nie wiesz, jak poradzić sobie z nałogiem? Zauważyłeś, że uzależnienie niszczy nie tylko Ciebie, ale i negatywnie wpływa na relacje z bliskimi – i chcesz poradzić sobie z chorobą? Ośrodek terapii uzależnień Awamedic to miejsce, w którym z pomocą specjalistów możliwe jest wyjście z nałogu narkomanii, alkoholizmu, lekomanii czy uzależnień behawioralnych, takich jak hazard, pracoholizm, seksoholizm, uzależnienie od Internetu i gier komputerowych.

Ośrodek leczenia uzależnień Konin – pobyt

Nasz ośrodek leczenia uzależnień gwarantuje całkowitą anonimowość. Mieszkańcom Konina i okolic, którzy chcą skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, gwarantujemy transport specjalnym, nieoznakowanym samochodem do ośrodka w Kielcach. Na miejscu zapewniamy nowoczesne pokoje z prywatnymi łazienkami, aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Ośrodek leczenia uzależnień jest zamknięty dla osób z zewnątrz, co gwarantuje pacjentom możliwie najlepsze, całkowicie anonimowe warunki do walki z chorobą.

Przebieg leczenia uzależnień

Terapia dopasowywana jest indywidualnie do każdego pacjenta przebywającego w naszym ośrodku leczenia uzależnień dla osób z Konina. Na wstępie nowe osoby biorą udział w konsultacjach terapeutycznych, pozwalających na trafne określenie problemu i zaplanowanie procesu leczenia. Właściwe leczenie uzależnień to detoks farmakologiczny (jeżeli jest konieczny) oraz terapia stacjonarna, która trwa co najmniej 4 tygodnie, a możliwość przedłużenia zależy od postępów w terapii. Pacjenci przez cały pobyt są w kontakcie z naszymi lekarzami, psychologami oraz terapeutami, jak też mają możliwość skorzystania ze wsparcia grup rozwoju osobistego – treningu grupowego opartego na pracy nad sobą, poprawie relacji i własnych funkcji psychologicznych, rozwoju umiejętności interpersonalnych, asertywności itd., co także jest elementem leczenia uzależnień.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Konina

Pacjenci z Konina oraz okolic mogą liczyć na profesjonalną pomoc zespołu specjalistów, którzy wspólnie zadbają o to, aby nałóg już nie wrócił. Twoja walka o siebie samego może być zwycięska – kompleksowe badania diagnostyczne oraz autorskie terapie, które organizuje nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień, dopasowane indywidualnie do Twojego problemu, pomogą Ci przezwyciężyć chorobę i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc bez względu na rodzaj uzależnienia – pomagamy pacjentom z alkoholizmem, lekomanią, narkomanią oraz różnymi uzależnieniami behawioralnymi.