AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Lublin

Szukasz pomocy w walce z nałogiem? Oferuje ją prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Lublina – Awamedic w Kielcach. Fachowa opieka, empatia, a także możliwość poznania historii innych ludzi zmagających się z podobnymi problemami, pozwalają na powrót do życia bez używek. Dlaczego terapia uzależnień oferowana przez ośrodek odwykowy Awamedic dla pacjentów z Lublina jest skuteczna? 

Terapia uzależnień Lublin

Mieszkasz w województwie lubelskim i chcesz potrzebujesz terapii uzależnień z dala od własnego miasta? Zgłoś się do Awamedic – dzięki pracującym w nim specjalistom skupisz się na wyjściu z nałogu, zerwiesz z dotychczasowym życiem i znajdziesz prawdziwe wsparcie w walce z:

  • alkoholizmem,
  • narkomanią,
  • lekomanią,
  • uzależnieniami behawioralnymi – pracoholizmem, hazardem, seksoholizmem, uzależnieniem od komputera i internetu.

Naszym pacjentom z Lublina, jak i calego województwa lubelskiego, decydującym się na dobrowolne oraz przymusowe leczenie uzależnień, oferujemy:

  • detoks alkoholowy i narkotykowy, w trakcie którego następuje odtrucie organizmu ze szkodliwych substancji oraz odżywienie,
  • grupy wsparcia,
  • indywidualne rozmowy z wykwalifikowanym psychologiem, dzięki którym uzależniony poznaje mechanizmy rządzące nałogiem.

Ośrodek leczenia uzależnień Lublin

Prywatny ośrodek terapii uzależnień przyjmuje wszystkich pacjentów z Lublina – zarówno osoby w stanie upojenia alkoholowego, jak i zmagające się z głodem narkotykowym czy innymi uzależnieniami. Pomagamy odzyskać trzeźwość, dlatego Awamedic to także ośrodek odwykowy dla osób z województwa lubelskiego i Lublina. Pierwszym etapem terapii jest właśnie odtrucie alkoholowe lub narkotykowe, a dopiero gdy pacjent odzyska trzeźwość, następuje właściwa terapia, przede wszystkim psychologiczna, dzięki której pacjent zmienia sposób myślenia, uczy się walczyć z nałogiem, ćwiczy silną wolę, dzięki czemu ma szansę wrócić do życia bez nałogów. 

Jak wygląda leczenie w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień dla Pacjentów z Lublina?

Jako najlepszy zamknięty, prywatny ośrodek leczenia uzależnień dbamy o samopoczucie naszych pacjentów z województwa lubelskiego i Lublina pod każdym względem. Gwarantujemy komfortowe warunki, zapewniamy anonimowość oraz pobyt w pokojach dwuosobowych z prywatnymi, przestronnymi łazienkami. Nasz ośrodek odwykowy przypomina zwykły hotel – nie jest w żaden sposób oznakowany, co daje anonimowość i poczucie bezpieczeństwa. W razie potrzeby wysyłamy po pacjentów specjalny samochód i przywozimy do Awamedic pacjentów z Lublina, województwa lubelskiego i innych miejscowości z całej Polski. Dlatego możliwe jest u nas także leczenie alkoholizmu u osób z Łodzi. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Lublina i województwa lubelskiego, które szukają doświadczonych specjalistów pomagających wyjść z nałogu. Nasz prywatny ośrodek terapii i leczenia uzależnień czeka na każdego.