AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Toruń

Co wyróżnia ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic dla osób z Torunia?Nie kontrolujesz ilości spożywanego alkoholu? Nigdy nie kończysz imprezy po jednej butelce? Leczenie alkoholizmu dla osób z Torunia w ośrodku Awamedic może Ci pomóc. Dokładamy wszelkich starań, by terapia alkoholowa była skuteczna. Zależy nam także, by przebiegała w atmosferze empatii i zrozumienia dla osób chorych. Zdajemy sobie sprawę, że proces wychodzenia z nałogu wymaga zaangażowania nie tylko ze strony pacjenta, ale także terapeutów, lekarzy i pielęgniarek. W Awamedic, oferującym kompleksowe leczenie uzależnień od alkoholu, znajdziesz się w dobrych rękach doświadczonych specjalistów, którzy pomogli już wielu osobom takim jak Ty.

Chcesz wiedzieć, dlaczego ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dla osób z Torunia to najlepszy wybór? Ponieważ pracują w nim specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy w trakcie swojej kariery zawodowej mieli kontakt z wieloma różnymi przypadkami. Terapia alkoholowa odbywa się na podstawie autorskiego programu, którego nie znajdziesz w żadnym innym ośrodku w Polsce. Nie zapominamy o pacjentach z Torunia, którzy z alkoholizmem zmagają się wiele lat, dlatego przyjmujemy na leczenie alkoholizmu także osoby nietrzeźwe. W razie potrzeby zapewniamy komfortowy dojazd do ośrodka nieoznakowanym samochodem, dzięki czemu nie musisz martwić się o własny transport. Awamedic oferuje pobyt w dwuosobowych, komfortowych pokojach z łazienkami w budynku, który zapewnia anonimowość. Jeśli zależy Ci, by żaden ze znajomych w Toruniu nie dowiedział się, że zdecydowałeś się na leczenie alkoholizmu, zapraszamy właśnie do nas.

Leczenie alkoholizmu dla uzależnionych i ich rodzin

Skuteczna pomoc dla alkoholików to także wsparcie udzielane przez najbliższych. Rozumieją to nasi specjaliści, dlatego proponowana przez nas terapia alkoholowa to również spotkania z rodziną pacjenta. Zarówno osoba uzależniona, jak i współmałżonek czy dzieci mogą uczestniczyć w rozmowach z psychologiem, który podpowie, jak pomóc osobie uzależnionej, jak z nią rozmawiać i jak należy reagować w trudnych sytuacjach.

Leczenie alkoholizmu to walka z własnymi słabościami

Leczenie alkoholizmu dla osób z Torunia w Awamedic trwa 4 tygodnie. Zazwyczaj pierwsze 7 dni obejmuje tzw, detoks alkoholowy. W jego trakcie pacjent przyjmuje witaminy, minerały, elektrolity oraz leki (zazwyczaj w formie kroplówki), które mają:

  • wzmocnić organizm,
  • poprawić nawodnienie,
  • łagodzić objawy związane z odstawieniem alkoholu, takie jak: drżenie rąk i języka, agresja, bezsenność, przyspieszone tętno, duszności itp.

Po pomyślnie zakończonym detoksie następuje właściwe leczenie alkoholizmu pacjentów z Torunia. Wówczas, w trakcie spotkań grupowych, uzależniony poznaje problemy i historie innych osób. Spotkania indywidualne mają na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości, poszukiwanie sposobów radzenia sobie ze stresem i emocjami bez sięgania po alkohol. Chcesz zapanować nad własnymi pokusami? Zapraszamy do kontaktu!

4 – dniowa detoksykacja organizmu
w pakiecie z psychoterapią
1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

664-700-306