AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie seksoholizmu

Leczenie seksoholizmu jako uzależnienia behawioralnego związanego z nałogowym powtarzaniem pewnych czynności, tylko po to, by odczuć psychiczną ulgę, wymaga profesjonalnej pomocy ze strony ośrodka leczenia uzależnień. Takie wsparcie, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem naszych specjalistów, zapewniamy właśnie w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w Kielcach – wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń, a jeśli z niej skorzystasz i będziesz chciał odciąć się od nałogu, sprawisz, że seksoholizm okaże się tylko przykrym wspomnieniem.

Terapia seksoholizmu

Jak leczyć seksoholizm i jak pomóc seksoholikowi? Na pewno nie na własną rękę. Lepiej zainwestować w ośrodek terapeutyczny z prawdziwego zdarzenia. Na co mogą liczyć pacjenci podejmujący się leczenia z seksoholizmu w naszym ośrodku w Kielcach? Po pierwsze na anonimowość – zachowujemy dyskrecję: nasz ośrodek oraz samochód, którym możesz do nas przyjechać niezależnie od miejsca zamieszkania, nie są w żaden sposób oznaczone. Po drugie na komfortowe warunki w wysokim standardzie, którego próżno szukać w innych tego typu placówkach oferujących pomoc dla nałogowych seksoholików. Dwuosobowe pokoje wyposażone w prywatne łazienki gwarantują prywatność, ale i możliwość skupienia się na pracy nad samym sobą.

Leczenie seksoholizmu to także pomoc dla bliskich osoby uzależnionej

A może Twój partner boryka się z seksoholizmem, a Ty nie wiesz, jak sobie poradzić? Także możesz się do nas zgłosić, ponieważ naszą ofertę kierujemy również do bliskich osób uzależnionych. Wiemy, że ich pomoc jest nieoceniona w procesie leczenia.