AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Kraków

Mieszkasz w Krakowie i nie radzisz sobie z nałogiem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dla pacjentów z Krakowa i innych miast. U nas znajdziesz specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z różnego rodzaju uzależnieniami: alkoholizmem, narkomanią, lekomanią, uzależnieniami behawioralnymi – hazardem, seksoholizmem, pracoholizmem, uzależnieniem od komputera i internetu.

Terapia uzależnień Kraków

Ośrodek terapii uzależnień Awamedic oferuje swoim pacjentom z Krakowa i Małopolski komfortowe warunki pobytu. Dwuosobowe pokoje z łazienkami zapewniają prywatność, a nieoznakowany budynek gwarantuje anonimowość dla każdego naszego pacjenta. Awamedic to nie tylko prywatny ośrodek leczenia uzależnień, ale także ośrodek odwykowy, w którym przejdziesz detoks alkoholowy lub narkotykowy pod okiem specjalistów, którzy zadbają o Twoje zdrowie i samopoczucie. Dlaczego potrzebny jest Ci detoks? Ponieważ:

  • pozwala oczyścić organizm z toksyn,
  • ułatwia etap odstawiania substancji uzależniającej,
  • łagodzi skutki braku alkoholu czy narkotyków,
  • odżywia i wzmacnia organizm dzięki podawanym witaminom, mikro- i makroelementom, płynom oraz elektrolitom.
 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Kraków

Najlepszy prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dla osób z Krakowa, oferuje czterotygodniową terapię leczenia uzależnień, w trakcie której pacjenci biorą udział w indywidualnych i grupowych spotkaniach z terapeutą. Uczestnicząc w nich, dowiadują się, jak działa mechanizm uzależnienia, jak z nim walczyć i jak ostatecznie się od niego uwolnić. Poznają także historie innych pacjentów, co pozwala im na akceptację problemu oraz zmierzenie się z nim. Ośrodek terapii uzależnień, zapewniający wsparcie osobom z Krakowa i Małopolski, to pełna anonimowość i dyskrecja. Pacjentom oraz ich rodzinom gwarantujemy nie tylko stacjonarne leczenie alkoholizmu dla osób z Krakowa, ale także:

  • terapię ambulatoryjną,
  • konsultacje terapeutyczne,
  • terapię indywidualną,
  • Grupę Wsparcia,
  • Grupę Rozwoju Osobistego.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem, prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Krakowa jest właśnie dla Ciebie. Z nami jesteś w stanie wrócić do życia bez nałogów, odnowić kontakty z bliskimi i rozpocząć pracę nad sobą, by na stałe zerwać z uzależnieniem. Zamknięta terapia uzależnień w Awamedic to szansa na lepsze jutro.