AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Białystok

Szukasz pomocy w walce z uzależnieniem alkoholowym, ale nie masz środka transportu? Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Białegostoku – Awamedic rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Fachowy zespół skutecznie pomoże w zmaganiach z nałogiem, a kierowca przyjedzie po Ciebie nieoznakowanym autem prosto pod podany adres w Białymstoku lub województwie podlaskim. Jako ośrodek odwykowy oferujemy detoks alkoholowy, przyjmujemy pacjentów bez względu na stan, w jakim się znajdują (również osoby nietrzeźwe i odurzone), zapewniamy wsparcie dla bliskich i rodzin. Kompleksowa i zbudowana na bazie autorskiego programu terapia uzależnień, którą proponują specjaliści z Awamedc, to szansa na lepsze jutro.

Terapia uzależnień Białystok

Prywatny ośrodek odwykowy oraz terapii uzależnień Awamedic oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu dla osób z Białegostoku przebiegające w dwóch etapach:

  • detoksu,
  • właściwej terapii uzależnień.

Detoks, jeśli jest konieczny, trwa około 7-10 dni – dzięki niemu pacjent odzyskuje trzeźwość, a jego organizm, wskutek leków, lepiej znosi objawy odstawienia alkoholu czy narkotyków. Pacjenci przyjmują także witaminy, minerały i elektrolity, a także odpowiednie ilości wody, by nabrać sił. Wówczas następuje leczenie psychologiczne, oparte przede wszystkim na rozmowach z terapeutą uzależnień – indywidualnych oraz grupowych. Obecność innych współuzależnionych pozwala spojrzeć z dystansem na swoje problemy i poczuć, że nie jest się samemu. Równie pozytywnie wpływa na pacjentów wyjazd z domu, w którym trudno porzucić dobrze znane nawyki. Budynek przypomina hotel, dlatego łatwiej pozbyć się wstydu i pozwolić sobie pomóc. Wysoki standard, przestronne, dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami, gwarantują komfort. Prywatny ośrodek leczenia i terapii uzależnień to miejsce dla każdego, kto chce wyrwać się ze szponów uzależnienia z pomocą specjalistów. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

Ośrodek terapii uzależnień Białystok

Ze względu na możliwość komfortowego dojazdu ośrodek terapii uzależnień Awamedic polecamy także pacjentom z województwa podlaskiego i Białegostoku. Dlaczego warto zdecydować się na leczenie alkoholizmu właśnie u nas? Ponieważ:

  • nasza kadra to zespół lekarzy, psychoterapeutów i pielęgniarek, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi w szpitalach i innych placówkach,
  • przyjmujemy również osoby w stanie upojenia alkoholowego i odurzone narkotykami,
  • pracujemy zgodnie z autorskim programem terapii uzależnień,
  • prowadzimy warsztaty i grupy wsparcia nie tylko dla pacjentów, ale także rodzin uzależnionych.

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Białegostoku, województwa podlaskiego i okolic oferuje terapię:

  • narkomani,
  • lekomanii,
  • alkoholizmu,
  • uzależnień behawioralnych – od komputera i internetu, hazardu, pracoholizmu, seksoholizmu.

Leczenie w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień dla pacjentów z Białegostoku

Ośrodek odwykowy oraz leczenia uzależnień Awamedic oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu dla osób z Białegostoku przebiegające w dwóch etapach detoksu, właściwej terapii uzależnień. Detoks, jeśli jest konieczny, trwa około 7-10 dni – dzięki niemu pacjent odzyskuje trzeźwość, a jego organizm, wskutek leków, lepiej znosi objawy odstawienia alkoholu czy narkotyków. Pacjenci przyjmują także witaminy, minerały i elektrolity, a także odpowiednie ilości wody, by nabrać sił. Wówczas następuje leczenie psychologiczne, oparte przede wszystkim na rozmowach z terapeutą uzależnień – indywidualnych oraz grupowych. Obecność innych współuzależnionych pozwala spojrzeć z dystansem na swoje problemy i poczuć, że nie jest się samemu. Równie pozytywnie wpływa na pacjentów wyjazd z domu, w którym trudno porzucić dobrze znane nawyki. Budynek przypomina hotel, dlatego łatwiej pozbyć się wstydu i pozwolić sobie pomóc. Wysoki standard, przestronne, dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami, gwarantują komfort. 

Prywatny ośrodek leczenia i terapii uzależnień to miejsce dla każdego, kto chce wyrwać się ze szponów uzależnienia z pomocą specjalistów. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.