AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnienia od hazardu

Jak pomóc hazardziście – odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest łatwa. Uzależnienie od hazardu, jako uzależnienie behawioralne, wiąże się z wielokrotnym powtarzaniem konkretnych czynności, by osiągnąć pożądany stan szczęścia, ulgi, euforii. Terapia dla hazardzistów to ogromne wyzwanie wymagające silnej woli i determinacji pacjenta w powrocie do zdrowia.

Terapia dla hazardzistów

Leczenie hazardzistów, zwłaszcza tych nałogowych, którzy nie potrafią normalnie funkcjonować bez wizyt w kasynie, to proces wymagający specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień od hazardu zlokalizowanym w Kielcach zapewniamy profesjonalną pomoc dla hazardzistów w komfortowych warunkach. Pacjenci mają do dyspozycji dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Ponieważ wiemy, że leczenie uzależnienia od hazardu to temat bolesny, o którym pacjent nie chce mówić, zapewniamy anonimowość – ośrodek nie jest oznakowany, nie posiada szyldu, przypomina zwykły hotel. Jeśli potrzebujesz, byśmy zorganizowali Twój transport, poinformuj nas o tym – wyślemy samochód pod wskazany adres, oczywiście całkowicie anonimowo. 

Ośrodek leczenia uzależnień od Hazardu

Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Kielcach wspiera nie tylko hazardzistów, ale i członków ich rodzin, ponieważ wiemy, że osoby bliskie borykają się z trudną sytuacją ze względu na utratę pieniędzy i stabilizacji życiowej, a często nie wiedzą, jak pomóc hazardziście. To wszystko zapewnia nasz zespół mający w wieloletnie doświadczenia w leczeniu uzależnień behawioralnych, w tym uzależnienia od hazardu.