AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Kraków

Szukasz profesjonalnego ośrodka wspierającego pacjentów w walce z nałogami, który oferuje leczenie alkoholizmu dla osób z Krakowa? Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic z siedzibą w Kielcach jest właśnie dla Ciebie. Dzięki pracującym w nim specjalistom z wieloletnim doświadczeniem będziesz w stanie zerwać z nałogiem alkoholowym i wrócić do dawnego życia. Jeśli kilka razy nieskutecznie próbowałeś samodzielnie walczyć z uzależnieniem, teraz przyszedł czas, by dać sobie pomóc. Jak wygląda pomoc dla alkoholików w Awamedic? Przekonaj się sam i postaw na życie w trzeźwości.

Terapia alkoholizmu Kraków

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla osób z Krakowa to przede wszystkim grono specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces swoich pacjentów. Zamknięta, stacjonarna terapia alkoholowa trwa 4 tygodnie. W trakcie jej trwania wyróżnić można dwa etapy:

  • detoks alkoholowy,
  • właściwe leczenie alkoholizmu z pomocą psychologa.

Detoks alkoholowy przeprowadzany jest u pacjentów:

  • w stanie upojenia alkoholowego,
  • u których pojawiają się zdrowotne objawy odstawienia alkoholu, takie jak: nudności, wymioty, bezsenność, drżenie rąk lub całego ciała i wiele innych.
 

Detoks alkoholowy, rozpoczynający leczenie alkoholizmu u pacjentów z Krakowa, ma na celu odżywienie organizmu osoby uzależnionej oraz jego nawodnienie. Podawane leki, elektrolity, witaminy i minerały łagodzą objawy odstawienia alkoholu i pozwalają pacjentom wrócić do trzeźwości. 

Odtrucie alkoholowe, odwyk Kraków

Terapia alkoholowa pacjentów z Krakowa to przede wszystkim wytężona praca, która jest ukierunkowana na zmianę sposobu myślenia i naukę radzenia sobie z problemami życia codziennego bez sięgania po alkohol. Leczenie alkoholizmu w Awamedic obejmuje zarówno indywidualne, jak i grupowe spotkania z psychoterapeutą. W ich trakcie pacjenci opowiadają swoje historie, a ich wzajemne poznawanie pozwala spojrzeć na własne problemy z nieco innej perspektywy. Pomoc dla alkoholików obejmuje także wsparcie udzielane ich rodzinom, dzięki czemu terapia alkoholowa przeznaczona dla osób z Krakowa jest kompleksowa i skuteczna.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ TERAPIĘ ALKOHOLOWĄ W AWAMEDIC?

Dlaczego leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic daje nadzieję na powodzenie? Ponieważ pracujący u nas terapeuci, lekarze i pielęgniarki to specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy stosują autorski program terapii. Oferowana przez nas terapia alkoholowa dla osób z Krakowa przeprowadzana jest z dala od domu, rodziny i znanego środowiska, dzięki czemu zmniejsza ryzyko powrotu do nałogu. Zapewniamy anonimowość, możliwość komfortowego dojazdu do Kielc nieoznakowanym autem, a także pobyt w dwuosobowych pokojach o wysokim standardzie z prywatnymi łazienkami. Zapraszamy do kontaktu – u nas znajdziesz pomocną dłoń w każdej sytuacji.

4 – dniowa detoksykacja organizmu 
w ośrodku Awamedic
w pakiecie z psychoterapią

1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

+48 664 700 306