AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Szczecin

Terapia alkoholowa pacjentów ze Szczecina powinna być nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna. Takie leczenie alkoholizmu oferuje ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic położony w Kielcach. W naszym ośrodku oferujemy pomoc dla alkoholików, zarówno tych, którzy z nałogiem zmagają się od wielu lat, jak i tych, którzy w uzależnienie popadli niedawno. Niesiemy realne wsparcie i fachową wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie pomóc niejednej osobie. Jeśli i Ty chcesz zdecydować się na zamknięte leczenie alkoholizmu, zapraszamy do kontaktu!

Terapia alkoholizmu Szczecin

Najtrudniejszy jest pierwszy krok, dlatego leczenie alkoholizmu jest tak długotrwałe i skomplikowane. Jeśli wciąż wmawiasz sobie, że nie jesteś uzależniony, ale brak piwa czy wódki powoduje nerwowość, to znak, że jednak nie masz racji. Terapia alkoholowa dla osób ze Szczecina, przeprowadzana na drugim końcu Polski, pozwoli Ci poznać i zrozumieć źródło problemu, a także walczyć z nim. W jej ramach będziesz brał udział w spotkaniach z terapeutą, zarówno indywidualnych, jak i przeprowadzanych w grupie. Dzięki temu poznasz historie innych osób zmagających się z nałogiem, a także otworzysz się i zaakceptujesz swoje słabości.

Odtrucie alkoholowe, odwyk Szczecin

By terapia alkoholowa osób ze Szczecina była skuteczna, a pacjent w jej trakcie świadomy, w wielu przypadkach konieczne jest wcześniejsze przeprowadzenie odtrucia alkoholowego, inaczej określanego jako detoks. Proces ten trwa około 7-10 dni i przeprowadzany jest pod opieką lekarzy oraz pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem, dlatego masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Detoks w Awamedic pozwala na:

  • pozbycie się z organizmu pozostałości alkoholu,
  • odżywienie i wzmocnienie organizmu pacjenta,
  • nawodnienie,
  • przygotowanie pacjenta do właściwej terapii,
  • wytrzeźwienie w sposób bezpieczny.

Życzliwość, anonimowość, dyskrecja - to wyróżnia nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych

Nie chcesz, by ktokolwiek z Twoich sąsiadów czy znajomych w Szczecinie wiedział, że zdecydowałam się na leczenie alkoholizmu? Wybierz pomoc dla alkoholików z dala od domu oferowaną przez Awamedic w Kielcach. Wyjeżdżając na drugi koniec Polski, możesz skupić się na walce z problemem, a żadni znajomi nie będą próbowali nakłonić Cię do powrotu do nałogu. Naszym pacjentom ze Szczecina gwarantujemy możliwość dojazdu do Awamedic samochodem – wystarczy, że do nas zadzwonisz i podasz adres, pod który ma przyjechać po Ciebie kierowca nieoznakowanym autem. Zapewniamy także anonimowość, pracę zgodnie z autorskim programem oraz doświadczonych specjalistów, którzy od ponad 20 lat wspierają osoby uzależnione. Zapraszamy do kontaktu!

4 – dniowa detoksykacja organizmu 
w ośrodku Awamedic
w pakiecie z psychoterapią

1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

+48 664 700 306