AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnienia od internetu i komputera

W sieci spędzamy coraz więcej czasu, a widok młodzieży zapatrzonej na ulicy w ekrany smartfonów nikogo nie dziwi. Uzależnienie od Internetu staje się zjawiskiem nie tyle nowym, co powszechnym. Do niego dołączają dwa inne, pochodne problemy, mianowicie uzależnienie od komputera bądź konkretniej, gier komputerowych. Jak sobie z nimi radzić? Na te pytania odpowiedzą tylko specjaliści pracujący w profesjonalnych ośrodkach leczenia uzależnień mający w przeszłości do czynienia z tego typu przypadkami.

Uzależnienie od internetu

Prywatny ośrodek terapii uzależnień Awamedic zlokalizowany w Kielcach to adres, pod który powinieneś się zgłosić, jeśli Ty lub Twoje dziecko borykacie się z nałogiem określanym mianem siecioholizmu. 

Dlaczego leczenie uzależnienia od komputera jest najskuteczniejsze w zamkniętym ośrodku? 
Choćby dlatego, że wiąże się z koniecznością odseparowania od naturalnego środowiska pełnego pokus i likwiduje czynnik uzależniający w postaci łatwego dostępu do internetu czy komputera. Pacjent wychodzi z nałogu stopniowo, poprzez współpracę ze specjalistami w dziedzinie uzależnień mającymi niemal dwudziestoletnie doświadczenie. Komfortowe warunki i pełna anonimowość przyciągają osoby borykające się z uzależnieniem behiawioralnym od komputera, internetu i wieloma innymi nałogami, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie.

Twoje dziecko jest nerwowe, gdy zabraniasz mu gry na komputerze, dlatego się o nie martwisz? Zgłoś się do Awamedic w Kielcach, gdzie zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie.