AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Odtrucie narkotykowe Gdańsk

Powody pierwszego sięgnięcia po narkotyki mogą być różne – chęć dobrej zabawy, ucieczka od problemów, próba wpasowania się do towarzystwa. Niestety z pozoru niewinne eksperymenty bardzo często mają poważne konsekwencje. Dochodzi do uzależnienia, a wraz z nim problemów zdrowotnych, zniszczonych więzi z bliskimi, utraty pracy, bezdomności, czy nawet śmierci z przedawkowania. Nie chcesz, aby Twoje życie potoczyło się w taki sposób? Jak najszybciej zgłoś się na detoks narkotykowy w ośrodku leczenia uzależnień Awamedic. Pracują u nas specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak pomóc osobie zmagającej się z narkomanią. Nie odkładaj trzeźwości na później i zgłoś się do nas, zanim będzie za późno.

Jak przebiega odtruwanie narkotykowe w Gdańsku?

Zażywanie narkotyków skutkuje prawdziwym spustoszeniem w organizmie, dlatego ich odstawienie również nie jest proste. Pojawiają się różnego rodzaju objawy obejmujące zarówno ciało, jak i psychikę. Właśnie dlatego, detoks narkotykowy w ośrodku jest znacznie łatwiejszy do przejścia i bezpieczniejszy od samodzielnych prób odzyskania trzeźwości. Specjaliści w dziedzinie leczenia uzależnień, pracujący w naszej klinice Awamedic, doskonale wiedzą, jak pomóc pacjentowi w walce z psychicznym i fizycznym wymiarem uzależnienia. Pamiętaj, że pomoc jest dostępna – zgłoś się do nas i otrzymaj fachowe wsparcie w trudnym procesie wychodzenia z narkomanii.

Detoks alkoholowy w Awamedic

Pod określeniem „narkotyki” kryje się tak naprawdę bardzo duża grupa środków psychoaktywnych o odmiennym działaniu i szkodliwości. Żadnego narkotyku nie można jednak uznać za bezpieczny, ponieważ środki psychoaktywne niszczą nie tylko ciało, ale też psychikę. W naszym ośrodku terapii uzależnień pomagamy osobom zażywającym marihuanę, amfetaminę, heroinę, kokainę czy dopalacze. Bogate doświadczenie pozwala nam dostosowywać odtrucia narkotykowe do stanu pacjenta oraz rodzaju zażywanej przez niego substancji, dlatego możesz mieć pewność, że znajdujesz się w dobrych rękach. U nas otrzymasz płyny, elektrolity, substancje odżywcze i indywidualnie dobrane leki, dlatego objawy zespołu odstawiennego będą zminimalizowane, a Twój organizm szybciej się zregeneruje.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że detoks narkotykowy w Gdańsku jest trudnym czasem dla osoby uzależnionej. Zapewniamy więc komfortowe warunki, aby zminimalizować stres i poczucie niepokoju. U nas masz również zagwarantowaną prywatność – rozumiemy, że nasi pacjenci często boją się, że otoczenie odkryje ich problem. Zapewniamy transport nieoznakowanym samochodem, a ośrodek z zewnątrz wygląda jak zwyczajny hotel, aby zapewnić chorym anonimowość. Najważniejszy krok należy jednak do Ciebie – zgłoś się na odtrucie narkotykowe i na nowo zacznij żyć w trzeźwości.

Kiedy należy zgłosić się na detoksykację narkotykową?

Leczenie uzależnień jest niezwykle trudne, ponieważ chory często ucieka w świat iluzji, woli oszukiwać się, że nie ma problemu i może zerwać z narkotykami, gdy tylko tego zechce. Niestety nie jest to takie proste, a objawy zespołu abstynencyjnego i psychiczna chęć sięgnięcia po środki psychoaktywne okazują się zbyt silne, aby się od tego powstrzymać. Niezbędny okazuje się więc detoks narkotykowy, podczas którego pacjent znajduje się pod opieką doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, z daleka od codziennego środowiska, które często dodatkowo utrudnia wyjście z uzależnienia.

Jeżeli przy próbie odstawienia narkotyków pojawiają się u Ciebie nieprzyjemne objawy oraz obsesyjne myśli o tych środkach, nie ma na co czekać. Twoja sytuacja z czasem będzie stawała się coraz gorsza, dlatego warto jak najszybciej przejść odtrucie i rozpocząć leczenie uzależnienia od narkotyków. Im wcześniej zgłosisz się na odtruwanie narkotykowe, tym łatwiej będzie Ci je przejść oraz istnieje większa szansa, że unikniesz poważnych konsekwencji narkomanii. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień powstał, aby pomagać, dlatego zgłoś się do nas i zerwij z narkomanią!

Dlaczego warto skorzystać z terapii uzależnień?

Niektóre osoby uzależnione nie do końca zdają sobie sprawę, jak istotną rolę w narkomanii odgrywa psychika. Jest to duży błąd, ponieważ detoks narkotykowy to doskonały pierwszy krok, ale wciąż niewystarczający, aby wytrwać w trzeźwości na stałe. Nasz prywatny ośrodek terapii to miejsce, w którym możesz całkowicie zmienić swój sposób myślenia i rozwiązać problemy, które popychały Cię do ucieczki w narkotyki. Doświadczeni terapeuci podzielą się swoją wiedzą na temat uzależnień i stojących za nimi mechanizmów. Nauczą Cię też, jak radzić sobie, kiedy pojawia się pokusa powrotu do narkotyków lub otoczenie utrudnia zachowanie trzeźwości.

Doskonałym pomysłem jest też kontynuacja leczenia uzależnień po opuszczeniu ośrodka. W naszej klinice prowadzimy warsztaty, dzięki którym możesz dalej pracować nad sobą i otrzymać pomoc w trudnych chwilach. Ktoś z Twoich bliskich jest narkomanem? Oferujemy wsparcie również rodzinom osób uzależnionych, ponieważ doskonale wiemy, jak trudno jest wytrwać u boku człowieka, który zażywa narkotyki i mądrze mu pomagać. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja, nasz ośrodek terapii to miejsce, w którym otrzymasz profesjonalne wsparcie. Nie czekaj i zgłoś się do nas już dzisiaj!