AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Gdańsk

Drżenie rąk, luki w pamięci, konieczność codziennego sięgania po alkohol czy narkotyki? To znaki, że potrzbny jest Ci prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów w Gdańska, który zapewnia profesjonalne wsparcie w procesie wychodzenia z nałogu. Jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie sam, kilka razy próbowałeś wyrwać się ze szponów uzależnienia, ale bezskutecznie, zgłoś się do nas. Terapia uzależnień w Awamedic w Kielcach przebiega dwuetapowo – jako ośrodek odwykowy zapewniamy także detoks. Co więcej, ze względu na możliwy transport dajemy szansę także na leczenie alkoholizmu dla osób z Łodzi lub innych miast w Polsce, w tym Gdańska czy województwa pomorskiego. 

Terapia uzależnień Gdańsk

Prywatny, zamknięty ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dba nie tylko o zdrowie, ale i samopoczucie pacjentów. Dlatego w trakcie terapii panuje atmosfera zrozumienia, a wnętrza są odpowiednio wyposażone. Uzależnieni przebywają w komfortowym, nieoznakowanym budynku w Kielcach, z dala od Gdańska czy innych miejscowości z województwa pomorskiego, dzięki czemu zyskują szansę na zerwanie ze środowiskiem, w którym funkcjonują na co dzień. Nasi pacjenci śpią w pokojach dwuosobowych z prywatnymi łazienkami. W razie potrzeby zapewniamy transport nieoznakowanym samochodem do ośrodka, także z Gdańska.

Ośrodek leczenia uzależnień Gdańsk

Sam zmagasz się z uzależnieniem i zaczynasz zauważać skalę problemu? A może widzisz, że ktoś z Twoich bliskich potrzebuje wsparcia? Nie zwlekaj, najlepszy prywatny ośrodek leczenia uzależnień czeka na każdą osobę z Gdańska i województwa pomorskiego, która będzie chciała raz na zawsze pomóc samemu sobie. Ośrodek terapii uzależnień Awamedic w Kielcach oferuje pomoc dla wszystkich, którzy nie potrafią samodzielnie wyjść z:

  • alkoholizmu,
  • lekomanii i narkomanii,
  • uzależnień behawioralnych: od komputera i internetu, seksoholizmu, pracoholizmu i hazardu.

Nasz ośrodek odwykowy dla mieszkańców Gdańska to grono specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem, którzy podchodzą indywidualnie do każdego przypadku i stosują autorski program leczenia.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla klientów z Gdańska

Wciąż chodzisz do kasyna, codziennie spożywasz alkohol, regularnie kupujesz narkotyki i nie możesz przestać, bo od razu jesteś pobudzony, nerwowy i nie możesz spać? Zgłoś się do nas – prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic oferuje detoks, czyli odtrucie organizmu w sposób bezpieczny, pod okiem lekarza. Dzięki temu wrócisz do trzeźwości, a Twój organizm zostanie odpowiednio nawodniony i odżywiony. W trakcie terapii właściwej poznasz mechanizmy uzależnienia, dowiesz się, jak z nimim walczyć, ćwiczyć silną wolę i zmagać się z problemami bez sięgania po używki. 

Poczuj, że nie jesteś sam ze swoim problemem – ośrodek terapii uzależnień dla osób z Gdańska i województwa pomorskiego to Twoja szansa na lepszą przyszłość.