AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Gdańsk

Nie wiesz, gdzie znajdziesz najlepszych specjalistów oferujących leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Gdańska? W Awamedic! To ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych w Kielcach, który oferuje terapię alkoholową dla osób z całej Polski. Wszystko dzięki możliwości dowozu pacjenta z Gdańska nieoznakowanym samochodem z kierowcą. Jeśli jesteś bezradny w obliczu nałogu, zgłoś się do nas. Proponowana przez nas pomoc dla alkoholików może być Twoją jedyną szansą na wyzdrowienie!

Terapia alkoholizmu Gdańsk

Leczenie alkoholizmu bez pomocy specjalisty może być nie tylko nieskuteczne, ale także niebezpieczne dla zdrowia. Dlaczego? Ponieważ odstawienie alkoholu powoduje u wielu pacjentów negatywne skutki, takie jak:

  • drgawki,
  • brak panowania nad własnym postępowaniem,
  • wymioty,
  • bezsenność, nerwowość

i wiele innych.

Dlatego warto postawić na pomoc dla alkoholików niesioną przez naszych specjalistów – lekarzy, pielęgniarki i psychoterapeutów. Decydując się na nią, masz pewność, że wybierasz sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla pacjentów z Gdańska, w którym zyskasz profesjonalne wsparcie i troskę o Twoje zdrowie. U osób, które się u nas leczą, przeprowadzamy detoks alkoholowy, czyli tzw. odtrucie organizmu. Dzięki temu pacjent jest w stanie zapanować nad swoim postępowaniem i w pełni sił przystąpić do leczenia. Organizm zostaje odżywiony oraz nawodniony dzięki witaminom, mikro- i makroelementom, a także elektrolitom. Dla wielu osób jest to pierwszy moment trzeźwości od wielu lat.

Odtrucie alkoholowe, odwyk Gdańsk

Nie jesteś w stanie zrezygnować z nałogu samodzielnie? Postaw na leczenie alkoholizmu pod opieką naszych terapeutów. Pracujący w Awamedic psycholodzy:

  • mają wieloletnie doświadczenie,
  • dopasowują metody leczenia do indywidualnych potrzeb,
  • prowadzą zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe,
  • pomagają zrozumieć istotę i źródło problemów alkoholowych pacjenta, a także ćwiczyć silną wolę.

Chcesz być anonimowy? Wybierz leczenie alkoholizmu daleko od domu

Nie chcesz decydować się na leczenie alkoholizmu w Gdańsku? Masz rację! Terapia alkoholowa przeprowadzona z dala od domu ma znacznie większe szanse na powodzenie. Wszystko ze względu na to, że w ten sposób pacjent jest w stanie: odizolować się od znanego środowiska oraz znajomych, w pełni poświęcić się leczeniu, zerwać ze znanymi schematami postępowania.

Naszym pacjentom z Gdańska zapewniamy anonimowość i indywidualne podejście, a także leczenie alkoholizmu w przyjaznej atmosferze. Terapia alkoholowa odbywa się na bazie autorskiego programu oraz metod dopasowanych do potrzeb pacjenta. Jeśli zatem szukasz fachowej pomocy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zgłoś się do nas!