AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Opole

Nie możesz poradzić sobie z nałogiem? Alkohol przejmuje kontrolę nad Twoim życiem? Wybierz leczenie alkoholizmu dla osób z Opola, które prowadzą specjaliści Awamedic w Kielcach. Dzięki nim możesz wrócić do dawnego życia, odzyskać rodzinę, pracę i znajomych. Skuteczna terapia alkoholowa może przynieść CI ulgę, ale to od Ciebie zależy, czy wytrwasz.

Terapia alkoholizmu Opole

Terapia alkoholowa przeznaczona jest dla pacjentów z Opola niezależnie od stadium choroby, w którym się znajdują. Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic nie odrzuca nikogo – zapewniamy pomoc dla alkoholików także w stanie nietrzeźwości. W razie potrzeby przeprowadzamy tzw. detoks. Na czym on polega? Przede wszystkim pozwala pacjentowi wytrzeźwieć w sposób bezpieczny dla zdrowia i życia. Odstawienie uzależniającej substancji może być dla trudne, dlatego podajemy specjalistyczne leki, które łagodzą nieprzyjemne objawy, m.in. takie jak:

  • nudności i wymioty,
  • drgawki,
  • bezsenność,
  • nerwowość i rozdrażnienie.

Leczenie alkoholizmu w ramach detoksu obejmuje także nawadnianie organizmu pacjenta, jak również podawanie witamin, minerałów i elektrolitów. Wszystko po to, by leczone u nas osoby z Opola odzyskały siły do walki o życie w trzeźwości.

Odtrucie alkoholowe, odwyk Opole

Chociaż alkoholizm to choroba, terapia alkoholowa dla osób z Opola opiera się przede wszystkim na pracy nad własną psychiką i silną wolą. Nie ma żadnego leku, który wyeliminuje problem, konieczna jest konsekwentna praca z terapeutą nad swoimi słabościami. Tę wykonuje się w trakcie indywidualnych i grupowych spotkań z psychologiem. Wówczas następuje wspólne poszukiwanie źródeł nałogu. Pacjent uczy się, jak radzić sobie z problemami bez sięgania po używki oraz jak zapanować nad chęcią sięgnięcia po alkohol. Warto pamiętać, że leczenie alkoholizmu w zamkniętym ośrodku trwa jedynie kilka tygodni, ale cały proces wymaga dalszej pracy nad samym sobą. By terapia alkoholowa okazała się skuteczna, pacjenci z Opola, którzy do nas przyjadą, muszą wykorzystać w codziennym życiu umiejętności, które nabyli, wybierając profesjonalną pomoc dla alkoholików w Awamedic.

Terapia alkoholowa w Awamedic to pierwszy i ważny krok

Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic i pracujący w nim specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zadbają, by leczenie alkoholizmu pacjentów z Opola było nie tylko skuteczne, ale także by przebiegało w komfortowych warunkach. Zapewniamy możliwość dojazdu do ośrodka samochodem z kierowcą. Przebywanie z dala od domu gwarantuje anonimowość i możliwość poświęcenia czasu na rozwiązanie problemu alkoholowego. Oferujemy pobyt w komfortowych, dwuosobowych pokojach z łazienkami, a także opiekę lekarzy, pielęgniarek i psychoterapeutów, którzy pracują z pacjentami na podstawie autorskiego programu. Chcesz skorzystać właśnie z naszej pomocy? Masz dość życia z alkoholem w roli głównej? Przyjedź do Awamedic już dziś!

4 – dniowa detoksykacja organizmu 
w ośrodku Awamedic
w pakiecie z psychoterapią

1000zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

+48 664 700 306