AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie alkoholizmu Łódź

Konsekwencja i silna wola – to jedne z najważniejszych aspektów, które sprawiają, że leczenie alkoholizmu pacjentów z Łodzi okaże się skuteczne. By jednak tak się stało, niejednokrotnie potrzebny jest specjalista, który oferuje profesjonalną pomoc dla alkoholików. Tacy fachowcy, mający ponad 20 lat doświadczenia, pracują w Awamedic. To prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Kielcach, do którego trafiają pacjenci z całej Polski. Wszystko dlatego, że zapewniamy możliwość dojazdu do ośrodka nieoznakowanym autem, które przyjedzie pod wskazany adres w Łodzi lub okolicach. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Szukasz wsparcia dla członka rodziny? Prowadzona przez nas zamknięta terapia alkoholowa może zakończyć się sukcesem. Wystarczy tylko naprawdę chcieć…

Terapia alkoholizmu Łódź

Pracujący u nas lekarze i terapueci, prowadzący leczenie uzależnień od alkoholu, w swojej zawodowej karierze zetknęli się z wieloma różnymi przypadkami. Dlatego też podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, dopasowując metodę terapii do potrzeb. Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla pacjentów z Łodzi jest otwarty także dla osób nietrzeźwych, u których przeprowadzamy tzw. detoks. Jest to wstępny etap leczenia alkoholizmu, który trwa od 7 do 10 dni. W wielu przypadkach okazuje się niezbędny, ponieważ pozwala:

  • zniwelować skutki odstawienia alkoholu,
  • wytrzeźwieć,
  • usunąć z organizmu pacjenta szkodliwe substancje pozostałe po nadużywaniu alkoholu,
  • nawodnić i odżywić organizm.

W Awamedic terapia alkoholowa dla osób z Łodzi prowadzona jest zgodnie z autorskim programem stworzonym przez naszych ekspertów. Znajdziesz u nas zrozumienie i empatię, poznasz źródło swoich problemów i nauczysz się z nimi walczyć.

Odwyk, detoks, odtruwanie alkoholowe Łódź

Leczenie alkoholizmu poza miejscem zamieszkania w Łodzi to znacznie większa szansa na sukces. Pacjent może skupić się na swoich problemach, nie mając kontaktu ze znanym środowiskiem. Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic oferuje pobyt w komfortowych, dwuosobowych pokojach z łazienkami. Budynek przypomina zwyczajny hotel, nie ma szyldu ani oznaczenia. W razie potrzeby do Awamedic dojedziesz samochodem, który odbierze Cię ze wskazanego miejsca.

Skuteczne leczenie alkoholizmu w zamkniętym ośrodku

Z nami możesz czuć się bezpieczny – po pomyślnie przebytym detoksie pod okiem lekarzy rozpoczniesz właściwe leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Łodzi i innych miast. Pomoc dla alkoholików na tym etapie to przede wszystkim rozmowy z psychoterapeutą, ale także spotkania z innymi alkoholikami, które pozwalają otworzyć się i przyznać do choroby.

Chcesz zerwać z nałogiem raz na zawsze? Wybierz leczenie alkoholizmu i pomoc dla alkoholików, które oferuje Awamedic – ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla osób z Łodzi. Tylko w ten sposób jesteś w stanie sobie pomóc. Nie zwlekaj, odzyskaj rodzinę, pracę i zdrowie!