AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Charcice

Chcesz wyjść z nałogu, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrym początkiem będzie kontakt z naszym prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień dla osób z Charcic i okolic. Awamedic znajduje się w Kielcach, jednak nasze drzwi otwarte są dla potrzebujących z całej Polski. Celem zapewnienia pełnej dyskrecji pacjentom z województwa wielkopolskiego zapewniamy dojazd do Kielc nieoznakowanym autem. Nasz ośrodek leczenia uzależnień to oaza komfortu i spokoju, spełniająca wszelkie warunki ku temu, by wyprowadzić z nałogu nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. 

Ośrodek leczenia uzależnień Charcice

Nie wierzysz w to, że możesz pokonać chorobę? W Awamedic są ludzie, którzy wierzą w każdego pacjenta! Od lat radzimy sobie z najtrudniejszymi nawet przypadkami uzależnień. Specjalizujemy się w leczeniu narkomanii, lekomanii, alkoholizmu i uzależnień behawioralnych. Bez względu na problem z jakim się borykasz, nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Charcic i innych miast Polski, stanowi odpowiedź na wszystkie wątpliwości. Nawet przymusowe leczenie uzależnień przebiega u nas w komfortowych warunkach. Każdy uzależniony może liczyć na wsparcie lekarza, terapeuty, psychologa i całego zespołu Awamedic – prywatnego ośrodka leczenia uzależnień dla osób z wielkopolskiego

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Charcice

Ośrodek odwykowy dla osób z Charcic i całej Polski oferuje pomoc każdej osobie z problemem uzależnienia. W Awamedic mamy świadomość, że nałóg to choroba i potrafimy tę chorobę leczyć. Wykorzystujemy do tego autorskie terapie, nad którymi czuwają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu uzależnień. Terapia wsparta spokojem i komfortowymi warunkami naszego ośrodka leczenia uzależnień dla osób z Charcic jest najskuteczniejszym sposobem na pokonanie nałogu. 

Każdy z naszych pacjentów zyskuje:

  • dostęp do ośrodka o wysokim standardzie (pokoje z łazienkami);
  • pełne badania diagnostyczne natychmiast po przyjęciu do ośrodka;
  • w razie potrzeby oczyszczenie organizmu przez odtruwanie farmakologiczne;
  • zespół profesjonalistów aktywnie działających nad procesem zdrowienia.

Terapia uzależnień Charcice

Powrót do trzeźwego życia jest możliwy – uwierz w to i sięgnij po pomoc. Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Charcic i innych miast Polski działa efektywnie, dlatego jest najlepszym wyborem. Nie obiecujemy, że wyrwanie ze szponów nałogu jest łatwe. Jednak zapewniamy, że mamy wiedzę, metody i ludzi, którzy zrobią wszystko, by uzdrowić Twoje ciało i nauczyć cieszyć się z każdego dnia życia w trzeźwości. Czeka na Ciebie Awamedic, najlepszy zamknięty ośrodek leczenia uzależnień.  

Dlaczego warto wybrać leczenie uzależnień w Charcicach?

Walczysz z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków, pracy, hazardu, seksu lub Internetu? Pomożemy Ci z tego wyjść! Zgłoś się do ośrodka odwykowego w Charcicach i zerwij z uzależnieniem na stałe. Nasi doświadczeni terapeuci pomagają całkowicie zmienić sposób myślenia i nauczyć się czerpać satysfakcję z życia w trzeźwości. Niezależnie, czy próbujesz wyjść z uzależnienia po raz pierwszy czy masz za sobą nawroty – skontaktuj się z nami i na nowo naucz się żyć w trzeźwości.

Na pierwszym miejscu znajduje się dla nas skuteczność leczenia, ale pamiętamy również o komforcie Pacjentów, który ułatwia odnalezienie się w nowym miejscu i koncentrację na pracy nad sobą. Zapewniamy zakwaterowanie w wygodnych dwuosobowych pokojach z łazienkami, dzięki czemu Pacjenci mogą poczuć się swobodnie, a jednocześnie tworzyć więzi z innymi uczestnikami terapii. Pomagamy również, jeśli pojawiają się problemy z dojazdem. Możemy dowieźć Cię do ośrodka z Charcic i okolicznych miejscowości. Używamy nieoznakowanego samochodu, aby zapewnić naszym Pacjentom dyskrecję i poczucie prywatności.

Stacjonarna i ambulatoryjna terapia uzależnień w Charcicach

Jeżeli szukasz pomocy dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości, odpowiednim miejscem będą właśnie Charcice. Terapia jest tutaj dostępna w kilku formach. Duża część osób uzależnionych wybiera leczenie stacjonarne, ponieważ podczas pobytu w ośrodku można odciąć się od wyzwalaczy i codziennych problemów, dzięki czemu łatwiej jest uniknąć nawrotu. Jeżeli jednak nie możesz lub nie chcesz zgłosić się na terapię stacjonarną, to nie oznacza, że Ci nie pomożemy. Odwyk w Charcicach dostępny jest również w formie ambulatoryjnej, czyli dochodzącej. Możesz uczestniczyć w zajęciach przez kilka godzin dziennie, a następnie wracać do domu. Taka terapia z pewnością wymaga większej samodyscypliny, ale również jest skuteczna. Nasi terapeuci w Charcicach pomagają uporać się nie tylko z samym uzależnieniem, ale przede wszystkim jego przyczynami, dzięki czemu pobyt w ośrodku pozwala zmienić sposób myślenia.

Pomagamy również osobom, które już mają za sobą pierwszy etap terapii. Zachęcamy do uczestnictwa w grupach wsparcia nastawionych na profilaktykę nawrotów i rozwój osobisty. Ciągła praca nad sobą, również po opuszczeniu ośrodka, znacznie ułatwia zachowanie trzeźwości, ponieważ masz wsparcie w razie problemów. Organizujemy również spotkania terapeutyczne dla rodzin osób uzależnionych, aby ułatwiać im radzenie sobie w trudnej sytuacji.

Nie zwlekaj - zgłoś się do ośrodka leczenia uzależnień w Charcicach

Im dłużej tkwisz w uzależnieniu, tym poważniejsze stają się jego konsekwencje. Nie warto więc odkładać decyzji o rozpoczęciu terapii na później. Jedną z lokalizacji, w których pomagamy Pacjentom są właśnie Charcice. Odwyk pozwoli Ci wyjść z uzależnienia i nauczyć się radzenia sobie z emocjami i codziennymi problemami bez powrotu do nałogu. Skontaktuj się z nami i skorzystaj ze wsparcia doświadczonych terapeutów.