AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Chęciny

Nasz ośrodek odwykowy dla osób z Chęcin i całego świętokrzyskiego jest receptą na pomoc dla każdego, kto walczy z nałogiem. I to bez znaczenia o jaki nałóg dokładnie chodzi. Szczycimy się autorskimi terapiami, które prowadzą nasi doświadczeni specjaliści. Oprócz zaangażowanego leczenie ciała i psychiki, w naszym ośrodku odwykowym dla pacjentów ze świętokrzyskiego zapewniamy komfortowe warunki do efektywnych zmagań z uzależnieniem. Dla pacjentów przygotowaliśmy wygodne pokoje z łazienkami. To najlepsze warunki do skutecznej walki o pełne zdrowie. Ośrodek leczenia uzależnień Awamedic to najprostsza droga do zdobycia wolności od nałogu. 

Ośrodek leczenia uzależnień Chęciny

Szukasz sposobu na wyjście z nałogu? Jesteś we właściwym miejscu! Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Chęcin i okolic, to realna pomoc, z której warto skorzystać. Awamedic to ośrodek leczenia uzależnień dla mieszkańców świętokrzyskiego oraz innych województw, który powstał w Kielcach, ale dostępny jest dla wszystkich potrzebujących z całej Polski. Dbamy o wygodę i poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów. Osobom ze świętokrzyskiego, które chcą skorzystać z pomocy naszego ośrodka terapii uzależnień, proponujemy transport nieoznakowanym samochodem, który zabierze ich z Chęcin i okolic wprost do naszego ośrodka leczenia uzależnień.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Chęciny

Nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Chęcin oraz innych polskich miast powstał, by służyć pomocą i wsparciem osobom borykającym się z problemem uzależnienia. Wątpisz, czy jesteś w stanie poradzić sobie z nałogiem? Skorzystaj z pomocnej dłoni i skutecznych metod naszego zespołu. W Awamedic w Kielcach czekają lekarze, terapeuci, psychologowie, pielęgniarki. Wszyscy gotowi do szybkiego działania, by ulżyć Tobie w cierpieniu i pomóc w rozpoczęciu trzeźwego życia. 

W ramach działania ośrodka można skorzystać również z przymusowego leczenia uzależnień pacjentów z Chęcin i innych miast. Każdy pobyt odbywa się u nas w najlepszych warunkach. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze świętokrzyskiego pomaga wyjść z: alkoholizmu, lekomanii, narkomanii, uzależnień behawioralnych.

Terapia uzależnień Chęciny

Skuteczne leczenie uzależnień wymaga użycia odpowiednich środków. Dlatego każda osoba przyjęta do naszego ośrodka leczenia uzależnień dla chorych z Chęcin i innych miast Polski poddawana jest badaniom diagnostycznym, które dają podstawę do dalszych działań – np. odtrucia farmakologicznego. Awamedic to najlepszy, bo nowoczesny zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Chęcin oraz całej Polski. Pomagamy przejąć kontrolę nad własnym życiem i cieszyć się trzeźwym spojrzeniem na świat. Uzależnienie to choroba, którą da się leczyć – skorzystaj z naszej pomocy.

Jak wygląda terapia uzależnień w naszym ośrodku?

Detoks to dobry początek walki z uzależnieniem, ale źródła problemu zawsze leżą w psychice. Nie bez powodu wpadłeś w uzależnienie: łączą się tutaj doświadczenia z dzieciństwa, cechy osobowości, problemy czy umiejętność radzenia sobie z emocjami. Ośrodek w Chęcinach to bezpieczne miejsce dla osób uzależnionych: zapewniamy opiekę doświadczonych terapeutów, którzy pomogą Ci bardziej zrozumieć uzależnienie, a co za tym idzie – lepiej sobie z nim radzić.

Wstydzisz się, że jesteś osobą uzależnioną? Niestety, nałogi wciąż często pozostają tematem tabu. Dbamy o prywatność naszych Pacjentów, dlatego nikt nie musi się dowiedzieć, że zmagasz się z takim problemem. Interesuje Cię terapia uzależnień? Chęciny to jedna z lokalizacji, z których dowozimy Pacjentów do ośrodka. Wyślemy po Ciebie naszego kierowcę, dlatego nie musisz prosić nikogo o pomoc w dostaniu się do ośrodka. Korzystamy z nieoznakowanych samochodów – nie ma powodów do obaw, że sąsiedzi dowiedzą się, jaki masz problem.

Leczenie uzależnień w Chęcinach to nie tylko profesjonalizm terapeutów, ale też poczucie prywatności. Doskonale rozumiemy, że samopoczucie Pacjenta wpływa na efekty terapii. Osoby uzależnione mieszkają u nas w dwuosobowych pokojach z prywatnymi łazienkami. Jeśli interesuje Cię naprawdę komfortowy ośrodek leczenia uzależnień, Chęciny to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Terapia nie musi wiązać się z przebywaniem w zatłoczonym ośrodku lub oddziale szpitalnym – w Awamedic łączymy skuteczność z komfortem Pacjenta i indywidualnym podejściem.

Dlaczego warto zapisać się na leczenie uzależnień w Chęcinach?

Odstawienie leków, narkotyków lub alkoholu to tylko początek – bez przepracowania problemu u źródła, trudno będzie Ci wyjść z nałogu na stałe. Niezależnie, czy chcesz się leczyć ambulatoryjnie, czy stacjonarnie, odpowiednim miejscem dla Ciebie będą Chęciny. Terapia uzależnień odbywa się u nas pod opieką specjalistów leczenia uzależnień, psychoterapeutów i instruktorów. Prowadzimy terapię stacjonarną – zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania. Podczas leczenia oderwiesz się od codziennego środowiska, dzięki czemu łatwiej będzie Ci skupić się na walce z uzależnieniem. W ośrodku uzależnień w Chęcinach możesz też zapisać się na terapię ambulatoryjną – zajęcia trwają od 10 do 17, a resztę dnia spędzisz poza ośrodkiem, stopniowo wracając do swoich obowiązków czy korzystając ze wsparcia bliskich.

Kompleksowo pomagamy w walce z uzależnieniami!

Pierwszy etap terapii już za Tobą? Jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholika? A może wspierasz bliską osobę w walce z uzależnieniem? W naszym ośrodku prowadzimy nie tylko terapię stacjonarną i ambulatoryjną, ale też spotkania grup wsparcia. Możesz zapisać się do grupy dla rodzin osób uzależnionych, zapobiegania nawrotom i rozwoju osobistego. Niezależnie, jaki dokładnie jest Twój problem, dobrym rozwiązaniem będą Chęciny. Ośrodek Awamedic pomaga osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, leków, gier, komputera, hazardu, pracy czy seksu oraz ich bliskim. Pozwól sobie pomóc i zadzwoń do nas już teraz!