AWAMEDIC
Oferta ośrodka
Leczenie uzależnień Katowice
Wychodzenie z nałogu wymaga profesjonalnej pomocy. Tę oferuje prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Katowic, w którym można skorzystać ze wsparcia w postaci: czterotygodniowej terapii zamkniętej, terapii ambulatoryjnej, polegającej na codziennych, kilkugodzinnych zajęciach, konsultacji, mających charakter doradczy lub terapeutyczny, często poprzedzających właściwe leczenie, terapii indywidualnej, spotkań Grupy Wsparcia lub Grupy Rozwoju Osobistego.
Terapia uzależnień Katowice
Dlaczego ośrodek odwykowy Awamedic jest przeznaczony dla osób z Katowic i Śląska? Ponieważ terapia uzależnień przeprowadzona z dala od domu i znanego środowiska przynosi znacznie lepsze efekty. Wybierając prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic, odcinasz się od dotychczasowych mechanizmów zachowań, a dzięki temu możesz skupić się jedynie na procesie leczenia. Leczenie alkoholizmu w Katowicach, a także terapia uzależnienia od narkotyków czy pracy przebiegają w komfortowych warunkach, w pełni anonimowo. Choćby dlatego warto postawić na wsparcie oferowane przez ośrodek terapii uzależnień dla osób z Katowic.
Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Katowice
Publiczne ośrodki dla osób uzależnionych wymagają trzeźwości. W Awamedic jest inaczej – jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień pomagamy w sposób kompleksowy, dlatego zapewniamy także detoks, który w wielu przypadkach jest niezbędny, by rozpocząć właściwą terapię. Nasi specjaliści w trakcie detoksu podają pacjentom z Katowic i Śląska specjalne leki, które łagodzą efekt odstawienia uzależniających substancji. Dodatkowo odżywiają organizm poprzez dostarczenie witamin, mikro- i makroelementów, elektrolitów oraz odpowiednie nawadnianie. Tego typu przymusowa terapia trwa około 7-10 dni, następnie, gdy pacjent jest już w 100% trzeźwy, rozpoczyna się właściwe leczenie.
Kiedy zgłosić się na leczenie uzależnień w Katowicach?
- obsesyjne myśli o substancji/czynności uzależniającej,
- zaniedbywanie obowiązków, żeby „pielęgnować” uzależnienie,
- okłamywanie bliskich (że nie pijesz, nie chodzisz do kasyna, w każdej chwili możesz przestać brać itp.),
- wmawianie sobie, że to ostatni raz (ale kolejnego dnia/tygodnia znowu robisz to samo),
- szukanie wymówek (piję, bo stresuję się pracą, gdyby żona mnie nie denerwowała, to nie grałbym na automatach itp.).