AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Morawica

Zastanawiasz się jak wyjść z uzależnienia? Czy to w ogóle da się zrobić? Nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Morawicy specjalizuje się w profesjonalnym leczeniu uzależnień, przede wszystkim narkomanii, alkoholizmu, lekomanii. Uzależnienie to choroba, którą da się wyleczyć, co pozwala uzależnionemu wieść trzeźwe i szczęśliwe życie. Od czego zacząć? Wystarczy telefon – nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z świętokrzyskiego i całej Polski, zapewnia dojazd do naszej lokalizacji w Kielcach. Na wszystkich pacjentów czekają komfortowe pokoje z łazienkami, profesjonalna opieka medyczna oraz skuteczny program terapeutyczny. Realizujemy również przymusowe leczenie uzależnień pacjentów z Morawicy i innych miast. 

Ośrodek leczenia uzależnień Morawica

Awamedic to nowoczesny ośrodek odwykowy dla osób z Morawicy i całej Polski. Nowoczesny jest nie tylko budynek, z którego korzystają nasi pacjenci. Całe nasze podejście do leczenia uzależnień wyróżnia się nowoczesnymi działaniami, opartymi na sprawdzonych i skutecznych metodach terapeutycznych. W naszym ośrodku odwykowym dla pacjentów ze świętokrzyskiego doświadczysz profesjonalnego podejścia, które owocuje efektywnym leczeniem. Wybierz Ośrodek Leczenia Uzależnień Awamedic i uwolnij się od nałogu!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Morawica

Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Morawicy i innych miast Polski wyróżnia się standardem opieki nad pacjentami. Rozumiemy, że uzależnienie może dotknąć każdego, i wierzymy, że każdy może z uzależnienia wyjść! Potrzeba do tego odpowiedniego wsparcia. Zaufaj doświadczeniu Awamedic, ponieważ to najlepszy zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Morawicy oraz całej Polski. Współpracujemy z doświadczonymi terapeutami i psychologami, działającymi według skutecznych metod terapeutycznych. Dbamy o duszę i ciało. Każdy pacjent po dotarciu do naszego ośrodka leczenia uzależnień w Kielcach poddawany jest kompleksowym badaniom diagnostycznym, by w razie potrzeby jak najszybciej przeprowadzić odtrucie farmakologiczne, które przynosi dużą ulgę i stanowi podstawę do dalszego efektywnego leczenia. Wiemy jak Ci pomóc!

Terapia uzależnień Morawica

Uwolnienie się od nałogu może być łatwiejsze niż myślisz! Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla mieszkańców świętokrzyskiego oraz innych województw jest najlepszym wyborem, dla wszystkich którzy myślą o odzyskaniu trzeźwego życia. Oprócz psychologicznego i medycznego wsparcia, zapewniamy empatyczną opiekę, sprzyjającą szybkiemu powrotowi do zdrowia. Trzeźwe życie jest na wyciągnięcie ręki. Wierzymy w Ciebie i czekamy, by pomóc!

Leczenie uzależnień w Morawicy - dlaczego warto?

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia nie jest proste, ale to wybór, który często ratuje życie osoby uzależnionej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że naszym Pacjentom towarzyszą stres i trudne emocje. Właśnie dlatego, w naszym zespole pracują doświadczeni terapeuci, którzy rozumieją wszystkie mechanizmy stojące za uzależnieniem oraz wyzwania, z którymi zmagają się Pacjenci. Najważniejsza jest oczywiście skuteczność terapii – uczymy osoby uzależnione, na czym polega ich problem oraz jak sobie z nim radzić. Dbamy również, aby pobyt w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w Morawicy był tak komfortowy, jak to możliwe. Pacjentom łatwiej jest skupić się na pracy nad sobą i walce z nałogiem, kiedy mają zapewnione poczucie prywatności i anonimowości. W naszym ośrodku zapewniamy dwuosobowe pokoje z prywatną łazienką, dzięki czemu Pacjenci nie czują dyskomfortu związanego z mieszkaniem w zatłoczonym pokoju czy korzystaniem ze wspólnej łazienki.

Rozumiemy też, że osoby uzależnione często znajdują się w trudnej sytuacji. Jeśli nie masz, jak dostać się do ośrodka, chętnie Ci w tym pomożemy. Wystarczy telefon, a przyślemy po Ciebie nieoznakowany samochód. Nie musisz prosić nikogo o pomoc w dotarciu do ośrodka, co zapewnia dyskrecję. Jeżeli tego nie chcesz, nikt z Twojego otoczenia nie dowie się, że zmagasz się z uzależnieniem. Nasz ośrodek z zewnątrz przypomina zwyczajny hotel, dzięki czemu Pacjenci mogą poczuć się anonimowo i bezpiecznie.

Jak wygląda terapia w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w Morawicy?

Niektóre osoby uzależnione skupiają się na odstawieniu substancji uzależniających i oczyszczeniu organizmu, ale nie podejmują dalszej pracy nad sobą. To duży błąd, ponieważ uzależnienie to nie tylko kwestia ciała, ale przede wszystkim psychiki. W naszym ośrodku pomagamy alkoholikom, narkomanom i lekomanom, ale też osobom zmagającym się z uzależnieniami behawioralnymi: pracoholizmem, seksoholizmem oraz uzależnieniem od hazardu czy Internetu. Jeżeli walczysz z tego typu problemem, najlepszym rozwiązaniem jest prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Morawica to miejsce, gdzie pomagamy Pacjentom wyjść na prostą i zacząć nowe życie pozbawione destrukcyjnego wpływu uzależnień.

Podczas terapii, nasi specjaliści pracują z Pacjentami, aby zmienić ich sposób myślenia i od nowa nauczyć funkcjonowania w trzeźwości. Przede wszystkim dowiesz się więcej o swojej chorobie i lepiej zrozumiesz stojące za nią mechanizmy. Terapeuci pokażą Ci też, jak radzić sobie z wyzwalaczami i nie wracać do nałogu po wyjściu z ośrodka. Nauczysz się, jak reagować, kiedy rośnie ryzyko nawrotu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci go uniknąć. Nawet po ukończeniu terapii podstawowej, nie musisz radzić sobie bez pomocy profesjonalistów. W naszym ośrodku dostępne jest też wsparcie w formie ambulatoryjnej. Terapeuci w Awamedic nie są nastawieni wyłącznie na uzależnienie, ale podchodzą do sprawy kompleksowo. Dzięki temu, z nami dotrzesz do źródła problemu i uporasz się z trudnościami, które skłoniły Cię do ucieczki w uzależnienie.

Jak pomagamy w ośrodku w Morawicy?

Terapia stacjonarna to dobre rozwiązanie dla większości osób uzależnionych, ponieważ pozwala odciąć się od codziennego środowiska i skupić na walce z nałogiem. Jeżeli jednak nie możesz zdecydować się na taką formę pomocy, nie oznacza to, że musisz rezygnować ze skutecznej terapii. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Morawicy oferuje również terapię dochodzącą – uczestniczysz tutaj w zajęciach od 10 do 17, a resztę dnia spędzasz poza ośrodkiem. Pomagamy również osobom, które ukończyły pierwszy etap leczenia. Prowadzimy grupy wsparcia nastawione na zmniejszenie ryzyka nawrotów oraz spotkania terapeutyczne dla rodzin osób uzależnionych. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz, pomoc jest dostępna. Zgłoś się do nas i zyskaj profesjonalne wsparcie w walce z uzależnieniem.