AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Nowy Sącz

Dla szukających pomocy w wyjściu z nałogu przedstawiamy ofertę, jaką przygotował Awamedic – ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Nowego Sącza. Podstawą naszej działalności jest profesjonalna terapia uzależnień wszelkiego rodzaju. Fachowa pomoc ze strony kompetentnych pracowników prywatnego ośrodka leczenia uzależnień daje solidne podstawy do uwierzenia w możliwość wyjścia z nałogu, co jest bazą do osiągnięcia faktycznego sukcesu. Profesjonalna opieka i komfortowy ośrodek w Kielcach to pewny sposób na skuteczne leczenie uzależnień dla osób z Nowego Sącza, i nie tylko. Pomagamy pacjentom z całej Polski! Skorzystaj z naszej pomocy i wyjdź z nałogu. 

Ośrodek leczenia uzależnień Nowy Sącz

Zastanawiasz się, co zrobić ze swoim życiem? Jak poradzić sobie z uzależnieniem? Nałóg to choroba, dlatego do uporania się z nim konieczne jest wsparcie specjalistów. Ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dysponuje profesjonalistami w dziedzinie skutecznej terapii uzależnień. Do dyspozycji osób z Nowego Sącza i pacjentów z reszty Polski są lekarze, terapeuci, psychologowie i empatyczny personel medyczny. Wszystko po to, by leczenie każdego uzależnienia przebiegało w sposób kontrolowany i jak najbardziej efektywny. Awamedic pomaga wyjść z alkoholizmu, lekomanii, narkomanii i uzależnień behawioralnych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego nawet jeżeli myślisz, że Twoje uzależnienie jest beznadziejne – zgłoś się po pomoc. Leczenie uzależnień w Awamedic daje efekty i pozwala odmienić życie. Skorzystaj z tej szansy!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Nowy Sącz

Do korzyści, które oferuje nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla chorych z Nowego Sącza są rewelacyjne warunki bytowe, które zapewniamy w Awamedic. Wyposażone pokoje dla pacjentów, atrakcyjna lokalizacja ośrodka i najwyższe standardy opieki. Korzystają z nich również pacjenci, którzy podejmują u nas przymusowe leczenie uzależnień. Co więcej, pacjentów z Nowego Sącza, zdecydowanych na nasze usługi dowozimy do ośrodka leczenia uzależnień nieoznakowanym autem, co stanowi o pełnej dyskrecji i anonimowości leczenia w Awamedic. 

Terapia uzależnień Nowy Sącz

Awamedic, czyli Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień dla osób z Nowego Sącza i całego województwa małopolskiego jest najlepszym adresem. Warto się pod niego udać w każdej sytuacji związanej z uzależnieniem. Nawet jeżeli tracisz nadzieję – nasze wsparcie i wiara w Twoją zdolność do wyjścia z nałogu pomogą nam wspólnie osiągnąć sukces. Każde leczenie uzależnień, podejmowane w naszym ośrodku, zaczyna się od kompleksowych badań diagnostycznych, które umożliwiają podjęcie dalszych kroków tak niezbędnych jak np. odtrucie farmakologiczne. Dysponujemy wszystkimi środkami potrzebnymi do wyjścia z nałogu i wiemy jak ich używać. Nasze nowoczesne metody i komfortowe warunki działają, dlatego nie zwlekaj z kontaktem – sięgnij po pomoc.

Nie zwlekaj - rozpocznij leczenie uzależnień w Nowym Sączu

Jednym z najtrudniejszych momentów w życiu osoby uzależnionej jest przyznanie się, że potrzebuje pomocy nie tylko przed bliskimi, ale przede wszystkim samym sobą. Iluzje, wymówki, zaprzeczenia – przez te mechanizmy psychologiczne chory wmawia sobie, że jego zachowanie jest całkowicie normalne, ma kontrolę nad swoim zachowaniem. Niestety prawda jest inna, ale często przekonujemy się o tym, kiedy problem jest już bardzo zaawansowany. Leczenie uzależnień w Nowym Sączu pozwala uniknąć poważnych chorób, wynikających z nadużywania alkoholu, narkotyków czy leków. Chroni też przed rozpadem relacji z rodziną, problemami w pracy, a nawet bezdomnością. Im szybciej zgłosisz się po pomoc, tym lepiej. Nasi terapeuci pomogą Ci wrócić do trzeźwości oraz zmienić swoje życie, już na stałe. Ośrodek Awamedic działa właśnie dla takich osób, jak Ty – tutaj nie musisz wstydzić się mówienia o swoich problemach – terapeuci podejdą do Ciebie z empatią i pomogą zerwać z używkami.

Dlaczego właśnie ośrodek leczenia uzależnień w Nowym Sączu?

Szukasz miejsca, gdzie otrzymasz fachową pomoc w walce z uzależnieniem? A może ktoś z Twoich bliskich zmaga się z takim problemem? Jesteś we właściwym miejscu! Ośrodek leczenia uzależnień w Nowym Sączu pomaga pacjentom z całej Polski nauczyć się, jak prowadzić szczęśliwe, satysfakcjonujące życie w trzeźwości.

W naszym ośrodku znaczenie ma nie tylko skuteczność leczenia, ale też ogólne samopoczucie pacjenta. Terapia uzależnień w Nowym Sączu nie jest dla chorego karą. Motywujemy do pracy nad sobą, ale zapewniamy atmosferę empatii i wzajemnego szacunku. Nasi pacjenci mieszkają w dwuosobowych pokojach z łazienkami, co zapewnia poczucie prywatności. Doskonale rozumiemy też, że niektórzy chorzy mają problem z dojazdem do ośrodka – osoby uzależnione często pozostają w konflikcie z bliskimi, dlatego nie wiedzą, kogo poprosić o pomoc. Właśnie dlatego, na leczenie uzależnień w Nowym Sączu dowieziemy Cię nieoznakowanym samochodem. Zadzwoń do nas i powiedz, gdzie jesteś – przyjedziemy po Ciebie. Dbamy o anonimowość pacjentów, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce, aby wszyscy z otoczenia wiedzieli o problemie z uzależnieniem. Z naszej strony możesz liczyć na dyskrecję – sam zdecydujesz, komu chcesz powiedzieć o swojej walce z nałogiem.

Jeżeli interesuje Cię w pełni profesjonalne leczenie uzależnień, Nowy Sącz to miejsce dla Ciebie. W naszym zespole pracują certyfikowani psychoterapeuci uzależnień, którzy mają fachowe podejście i doskonale rozumieją mechanizmy stojące za nałogiem. Terapeuci nie zadają pytań, aby Cię oceniać – są tutaj, żeby pomagać.

Profesjonalna terapia uzależnień w Nowym Sączu

Osoby uzależnione często próbują walczyć z nałogiem na własną rękę, odstawiają substancje uzależniające i starają się wytrwać w trzeźwości. Niestety, do wyjścia z uzależnienia trzeba więcej niż tylko silnej woli. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Nowym Sączu to miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc. Terapeuci pomogą Ci zrozumieć, dlaczego wyjście z uzależnienia jest tak trudne. Dowiesz się, jak radzić sobie z mechanizmami, które popychają Cię do ponownego sięgania po alkohol, leki czy narkotyki lub destrukcyjnych zachowań np. gier hazardowych.

Jak pomaga prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Nowym Sączu?

Podstawową formą pomocy jest oczywiście terapia stacjonarna, która pozwala odciąć się od codziennego środowiska, co znacznie ułatwia wytrwanie w trzeźwości. Doskonale rozumiemy, że niektórzy nie mogą sobie pozwolić na terapię stacjonarną, dlatego oferujemy również leczenie w formie ambulatoryjnej. Pacjenci od 10 do 17 uczestniczą w zajęciach, a resztę dnia spędzają w domu. Pomagamy też osobom, które stawiają pierwsze kroki w leczeniu uzależnień. Zgłoś się na konsultację terapeutyczną – specjalista wstępnie określi problem oraz zaproponuje odpowiednią formę leczenia. Dowiesz się, co robić dalej, aby wyjść z uzależnienia lub pomóc bliskiej osobie.

Terapia uzależnień w Nowym Sączu już za Tobą? Wyjście z ośrodka nie oznacza braku pomocy. W Awamedic odbywają się również spotkania grupy wsparcia, grupy zapobiegania nawrotom i warsztaty rozwoju osobistego. Ciągła praca nad sobą, kontakt z terapeutami i innymi chorymi, zmagającymi się z podobnymi problemami, znacznie ułatwia wytrwanie w trzeźwości. Zgłoś się do Awamedic i przekonaj się, że z uzależnieniem można wygrać.

Ktoś z Twoich bliskich walczy z uzależnieniem?

To zrozumiałe, że chcesz wspierać bliską osobę z uzależnieniem. Często zgłaszają się do nas rodziny chorych, które szukają profesjonalnej pomocy. Warto jednak pamiętać, że wsparcie jest potrzebne nie tylko osobie uzależnionej, ale też jej bliskim. Awamedic to przede wszystkim leczenie uzależnień w Nowym Sączu, ale też pomoc współuzależnionym. Organizujemy grupy wsparcia dla osób, których bliscy walczą z uzależnieniem. Dzięki temu, nie tylko lepiej zadbasz o własne zdrowie psychiczne, ale też nauczysz się lepiej wspierać swojego bliskiego.

Jedynym skutecznym wyjściem z nałogu jest terapia uzależnień. Nowy Sącz to miejsce, gdzie otrzymasz pomoc doświadczonych terapeutów. Nie zwlekaj i zgłoś się do Awamedic!