AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Rybnik

Szukasz miejsca godnego zaufania? Potrzebujesz pomocy w walce z uzależnieniem? Zapraszamy – Awamedic, czyli nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Rybnika i terenu całej Polski. Znajdziesz tu spokój i wsparcie profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w efektywnej terapii uzależnień. Swoją pracę opieramy na jak najlepszych warunkach bytowych w ośrodku, by zapewnić komfortowe okoliczności do odzyskania pełnego zdrowia. Drugim jej filarem naszego działania, jest wykształcona kadra, pracująca na sprawdzonych metodach terapeutycznych. Wyjście z nałogu jest wyzwaniem, ale przy odpowiednim podejściu i z pomocą nastawioną na Twój sukces, dasz radę!

Ośrodek leczenia uzależnień Rybnik

Skorzystanie z naszej pomocy jest najprostszą drogą do wyjścia z nałogu. Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Rybnika i województwa śląskiego stwarza warunki do komfortowego poradzenia sobie nawet wtedy, gdy wydaje Ci się, że sytuacja jest beznadziejna. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól sobie pomóc. Dla wszystkich chętnych organizujemy transport z Rybnika i innych rejonów Polski  do naszego ośrodka leczenia uzależnień, nieoznakowanym samochodem, dyskretnie i wygodnie. Pobyt w Awamedic zaczyna się od kompleksowych badań diagnostycznych, które pozwalają podjąć np. odtrucie farmakologiczne, jeżeli jest potrzebne. Nasza pomoc jest natychmiastowa i przynosi realną ulgę.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Rybnik

Jeżeli zmagasz się z alkoholizmem, narkomanią, lekomanią czy uzależnieniami behawioralnymi nasz Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Rybnika i całej Polski, jest miejscem właśnie dla Ciebie. Diagnozujemy, leczymy, przeprowadzamy terapię i wspieramy nie tylko w procesie leczenia, ale również po nim. Realizujemy również przymusowe leczenie uzależnień dla pacjentów z Rybnika i województwa śląskiego. Każdy rodzaj terapii uzależnień przebiega w komfortowych warunkach w naszym starannie wykończonym i urządzonym ośrodku w Kielcach. Nad całym procesem leczenia czuwa zespół wykwalifikowanych specjalistów od kompetentnych medyków – lekarzy i pielęgniarek, po zaangażowanych terapeutów i psychologów.Terapia uzależnień Rybnik

Powrót do życia bez nałogu, lub do nowego, lepszego życia bez uzależnienia to cel, który jest w zasięgu każdego chorego. Jednak potrzebny jest pierwszy krok, który pozwoli podjąć leczenie uzależnienia. Osobom z Rybnika i województwa śląskiego gwarantujemy indywidualne podejście i profesjonalne działania. Wszystko to dzieje się w naszym Prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w Kielcach, którego drzwi są szeroko otwarte dla wszystkich potrzebujących. Zapewniamy najlepsze warunki do pełnego powrotu do zdrowia. Droga do trzeźwości jest najbardziej właściwą, na którą można się zdecydować. Trzeźwe życie i umiejętność cieszenia się każdym dniem bez uzależnienia – to zyskasz korzystając z Awamedic.