AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Sosnowiec

Czy można skutecznie uwolnić się z nałogu? Współpraca pacjenta z doświadczonym zespołem specjalistów – lekarzy, psychologów i psychoterapeutów może przynieść oczekiwane efekty w postaci uwolnienia się od choroby i poprawienia jakości swojego życia. Jeśli mieszkasz w Sosnowcu i zmagasz się z alkoholizmem, narkomanią, uzależnieniami behawioralnymi, skontaktuj się z nami. Ośrodek leczenia uzależnień Awamedic powstał po to, aby wspierać ludzi uzależnionych i zagubionych, którzy chcą przeciwstawić się chorobie.

Twoja obecność w ośrodku terapii uzależnień

Uzależnienie to trudna choroba, która negatywnie wpływa na całe życie. Osoby uzależnione nierzadko wstydzą się tego, kim są – a decyzja o leczeniu jest dla nich naprawdę ciężka. Dlatego właśnie nasz ośrodek terapii uzależnień zapewnia dyskrecję i całkowitą anonimowość każdemu pacjentowi. Osoby z Sosnowca i okolic są transportowane nieoznakowanym samochodem do nowoczesnego centrum leczenia uzależnień w Kielcach, gdzie czekają na nich pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami, gwarantujące komfort podczas całego pobytu.

Terapia leczenia uzależnień Sosnowiec

Leczenie uzależnień powinno być dokładnie zaplanowane – dlatego pierwszym etapem są konsultacje terapeutyczne przeprowadzane indywidualnie z każdym pacjentem. Podczas nich zostaje określony problem, z którym zmaga się uzależniony, a także opracowuje się czterotygodniowy plan leczenia, który uwzględnia terapię indywidualną, grupową oraz udział w zajęciach grup rozwoju osobistego. Jeśli to konieczne, przeprowadzony zostanie także detoks farmakologiczny. Leczenie uzależnień dla osób z Sosnowca w zamkniętym ośrodku to niezbędny krok do tego, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem i wrócić na właściwą ścieżkę.

Dlaczego właśnie nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień?

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień znajduje się w Kielcach, jednak na czterotygodniową terapię zapisują się osoby z całej Polski – także z Sosnowca i okolic. To dlatego, że pobyt w naszym centrum jest całkowicie anonimowy – zapewniamy dyskrecję wszystkim pacjentom. Uczestnikom terapii zamkniętej gwarantujemy profesjonalną pomoc lekarzy, psychologów oraz psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem, którzy za cel swoich zawodowych działań postawili sobie wsparcie osób uzależnionych w walce z nałogiem. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic pomoże Ci przejść przez etapy walki z nałogiem w komfortowych warunkach, rozpocząć pracę nad sobą i relacjami z bliskimi oraz wrócić do prawdziwego, wartościowego życia bez uzależnień.