AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Stalowa Wola

Nie wiesz jak poradzić sobie z nałogiem? Wybierz profesjonalną pomoc – prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Stalowej Woli. Stworzyliśmy miejsce przyjazne i skutecznie wyprowadzające z uzależnienia. Nawet z najtrudniejszej sytuacji da się wyjść. Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla mieszkańców podkarpackiego oraz innych województw – oferuje wsparcie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Działamy profesjonalnie, dyskretnie efektywnie. Osobom z podkarpackiego,  które chcą skorzystać z pomocy naszego ośrodka terapii uzależnień gwarantujemy komfortowe warunki i kompleksowe leczenie, które pozwoli rozpocząć życie bez uzależnienia. 

Ośrodek leczenia uzależnień Stalowa Wola

Awamedic, czyli ośrodek terapii uzależnień dla osób ze Stalowej Woli oraz innych polskich miast, specjalizuje się w leczeniu narkomanii, lekomanii, alkoholizmu i uzależnień behawioralnych. Może zgłosić się do nas każdy, kto boryka się z problemem uzależnienia – nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z podkarpackiego dysponuje środkami i doświadczeniem, które pozwalają działać skutecznie nawet w przypadku najtrudniejszych sytuacji. Naszą tajna bronią w tym zakresie jest niezawodna i wysoko wykwalifikowana kadra. Współpracujemy z doświadczonymi psychologami i terapeutami, działającymi według najskuteczniejszych metod. Dysponujemy lekarzami, którzy wiedzą, jak ulżyć cierpiącym z powodu uzależnienia. Ważnym wsparciem dla naszych podopiecznych jest również personel w postaci empatycznych pielęgniarek i pielęgniarzy, rozumiejących potrzeby pacjentów. W Awamedic realizujemy również przymusowe leczenie uzależnień pacjentów ze Stalowej Woli i innych miast.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Stalowa Wola

Chcesz wyjść z nałogu w komfortowych warunkach? Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów ze Stalowej Woli spełnia najwyższe standardy. Postawiliśmy na nowoczesność, komfort i skuteczność w walce z alkoholizmem, lekomanią, narkomanią i innymi uzależnieniami. Doświadczysz tego już w momencie transportu do naszego ośrodka – zapewniamy nieoznakowane auto, które dyskretnie dowiezie Cię pod drzwi naszego ośrodka w Kielcach. Awamedic – ośrodek odwykowy dla osób ze Stalowej Woli i całej Polski to najlepszy wybór, prowadzący do odzyskania kontroli nad swoim życiem.

Terapia uzależnień Stalowa Wola

Działamy kompleksowo, by uleczyć i ciało i psychikę. Przywrócić radość z życia i pomóc w utrzymaniu trzeźwości. Zaczynamy od badań diagnostycznych, które pozwalają podjąć właściwe kroki, aby oczyścić ciało z zatruwających je substancji. Po odtruciu farmakologicznym możemy działać, aby uzdrowić również duszę. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Stalowej Woli to szansa na życie w trzeźwości. Nie czekaj ani chwili dłużej – skorzystaj z naszej pomocy.

Jak wygląda leczenie uzależnień w Stalowej Woli?

Uzależnienie to poważna, postępująca choroba, z której nie jest łatwo wyjść. Nawroty i chwile słabości są więc naturalnym procesem zdrowienia. Jeżeli nawet masz już za sobą nieudane próby wyjścia z uzależnienia, warto dać sobie kolejną szansę i zgłosić się na leczenie. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej dla Twojego zdrowia.

W ośrodku leczenia uzależnień w Stalowej Woli pomagamy Pacjentom zmagającym się z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, pracy, seksu czy Internetu. Niezależnie, czy Twój problem jest behawioralny czy obejmuje też uzależnienie fizyczne, nasi terapeuci i personel medyczny pomogą Ci dojść do siebie i zerwać z dawnymi nawykami. Żeby zgłosić się do ośrodka Awamedic, nie musisz być trzeźwy. Wychodzimy z założenia, że rozpoczęcie terapii trzeba jak najbardziej ułatwiać, zamiast je utrudniać. Możesz zgłosić się do nas pod wpływem substancji psychoaktywnych – w takim przypadku rozpoczniemy leczenie od detoksu. Zadbamy, aby odstawienie było jak najszybsze i najmniej dokuczliwe. W ten sposób przygotujesz się do terapii, podczas której będziesz pracować nad psychicznym wymiarem swojego uzależnienia, aby pozbyć się szkodliwych schematów i nauczyć się czerpać satysfakcję z życia w trzeźwości.

Leczymy uzależnionych ze Stalowej Woli!

Szukasz leczenia uzależnień na Podkarpaciu? Zapewniamy profesjonalną pomoc Pacjentom ze Stalowej Woli i okolic. Nie musisz martwić się dojazdem do naszego ośrodka – skontaktuj się z nami, a przyślemy po Ciebie nieoznakowany samochód. Nikt nie musi dowiedzieć się o Twoim problemie, jeśli wolisz zachować to dla siebie. Poczucie prywatności i anonimowości zdecydowanie zwiększa komfort naszych Pacjentów. Nasz ośrodek to też miejsce dla wszystkich, którzy nie chcą zgłosić się do publicznych placówek. Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania, dzięki czemu naszym Pacjentom zdecydowanie łatwiej jest poczuć się swobodnie w ośrodku i skupić na pracy nad sobą. Zapewniamy dwuosobowe pokoje z łazienką, które dają poczucie prywatności, a jednocześnie pomagają tworzyć relacje między Pacjentami. Jeżeli Twój pobyt rozpocznie się od odtrucia, zapewnimy też całodobową opiekę medyczną, dzięki czemu będziesz mógł poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Terapia i grupy wsparcia dla osób uzależnionych

Większość uzależnionych decyduje się na terapię stacjonarną, ponieważ w ten sposób można odciąć się od codziennego środowiska i skupić na pracy nad sobą. Pobyt w naszym ośrodku trwa co najmniej cztery tygodnie, ponieważ taki czas jest wymagany do osiągnięcia trwałych zmian w psychice. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w terapii stacjonarnej, warto zdecydować się na leczenie w formie ambulatoryjnej. Polega to na uczestnictwie w zajęciach terapeutycznych od 10 do 17 – resztę dnia będziesz spędzać poza ośrodkiem. Jeżeli interesuje Cię leczenie uzależnień, Stalowa Wola to miejsce, gdzie znajdziesz je w różnych formach.

Ukończenie pierwszego etapu leczenia nie oznacza, że musisz radzić sobie bez pomocy specjalistów. Doskonale wiemy, jak wiele wyzwań w zachowaniu trzeźwości pojawia się po opuszczeniu ośrodka lub zakończeniu terapii ambulatoryjnej. Właśnie dlatego, prowadzimy również grupy wsparcia skoncentrowane na zapobieganiu nawrotom. Możesz także uczestniczyć w spotkaniach grupy rozwoju osobistego, przeznaczonej nie tylko dla osób uzależnionych, ale też np. Dorosłych Dzieci Alkoholików. Udzielamy pomocy rodzinom Pacjentów, ponieważ wspieranie uzależnionego nie jest proste. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja, skontaktuj się z nami. Podczas konsultacji terapeutycznej doradzimy Ci, jakiej formy pomocy potrzebujesz oraz zaplanujemy proces leczenia.

Ośrodek leczenia uzależnień w Stalowej Woli powstał dla wszystkich, którzy zmagają się z nałogami. Skontaktuj się z nami i odzyskaj trzeźwość.