AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Starachowice

Zastanawiasz się jak wyjść z nałogu? Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Starachowic czeka z pomocą. Awamedic to ośrodek terapii uzależnień dla mieszkańców świętokrzyskiego oraz terenu całej Polski. Zapewniamy kompleksową opiekę wszystkim tym, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w zwalczeniu uzależnienia. Nałóg to choroba, a w Awamedic posiadamy pełne zaplecze do tego, by efektywnie Cię z tej choroby wyprowadzić. Wszystkim osobom z świętokrzyskiego, które chcą skorzystać z naszego doświadczenia i skuteczności gwarantujemy dyskrecję, która zaczyna się już od momentu transportu do naszego ośrodka terapii uzależnień – zapewniamy nieoznakowane auto, które zabierze do nas osoby ze Starachowic i świętokrzyskiego

Ośrodek leczenia uzależnień Starachowice

Awamedic to  ośrodek odwykowy dla osób ze Starachowic i całej Polski. Celem zapewnienia wszystkim pacjentom jak najlepszej opieki i komfortowych warunków do pokonania nałogu, opracowaliśmy każdy aspekt funkcjonowania naszego ośrodka leczenia uzależnień. Lokalizacja w Kielcach nie jest przypadkowa, mamy tu duży, wygodny dom z ogrodem, w spokojnej okolicy. Czekają pokoje z łazienkami oraz atrakcyjna część wspólna dla wszystkich pacjentów. Zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy, z doświadczeniem w pracy z uzależnionymi. Mamy wypracowane skuteczne procedury działania, które pomagają uratować ludzi z najgłębszymi nawet problemami. Wszystko to oddajemy do dyspozycji naszych podopiecznych. W naszym ośrodku odwykowym dla pacjentów ze świętokrzyskiego znajdziesz spokój i efektywną pomoc. Zdecyduj się na Ośrodek Leczenia Uzależnień Awamedic i pokonaj nałóg!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Starachowice

Nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób ze Starachowic oraz innych polskich miast nastawiony jest na działanie przeciw uzależnieniu. Dlatego każdy pobyt w naszej placówce zaczyna się od kompleksowych badań diagnostycznych, będących podstawą o decyzji np. o odtruciu farmakologicznym – o ile jest potrzebne. Jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze świętokrzyskiego postawiliśmy na jakość naszych działań. Dlatego nad pacjentami czuwają lekarze, psychologowie, terapeuci i pielęgniarki doświadczeni w walce z uzależnieniami. Leczymy alkoholizm, lekomanię, narkomanię i uzależnienia behawioralne. Realizujemy również przymusowe leczenie uzależnień pacjentów ze Starachowic i innych miast. Wszystko w komfortowych warunkach i z najwyższą troską o dobro każdego podopiecznego. 

Terapia uzależnień Starachowice

Masz dosyć życia w nałogu? Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Starachowic i innych miast Polski to pomoc, która przerwie Twoje cierpienie. Życie w trzeźwości czeka, wystarczy wykonać pierwszy krok i wyciągnąć rękę po pomoc. Awamedic, czyli najlepszy zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Starachowic oraz całej Polski to miejsce, w którym nauczysz się nowego spojrzenia na życie i czerpania radości z każdego trzeźwego dnia. 

Kiedy zgłosić się na terapię uzależnień w Starachowicach?

Naturalne jest, że osoby uzależnione wypierają konieczność zgłoszenia się na leczenie, ponieważ z nałogiem nierozerwalnie wiąże się życie w systemie iluzji i wymówek. Chory tłumaczy w ten sposób swoje zachowanie oraz manipuluje bliskimi, próbującymi nakłonić go na rozpoczęcie terapii. Trzeba jednak pamiętać, że im dłużej zwlekasz z rozpoczęciem leczenia, tym gorzej dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Uzależnienie prowadzi do poważnych chorób, konfliktów z rodziną, utraty pracy, a nawet domu. Nie warto więc zwlekać, ale zgłosić się na leczenie uzależnień. Starachowice to jedna z miejscowości w województwie świętokrzyskim, gdzie znajdziesz profesjonalną pomoc.

Pierwsze symptomy uzależnienia łatwo jest przegapić. Jeżeli jednak bliscy zwracają Ci uwagę, że alkohol, leki, narkotyki, hazard, Internet, praca czy seks zaczynają dominować nad Twoim życiem, warto to przemyśleć. Jeżeli regularnie zdarza Ci się upijać do nieprzytomności, zaczynasz zaniedbywać bliskich i obowiązki zawodowe, czas najwyższy zwrócić się się po pomoc do profesjonalistów. Uzależnienie to nieuleczalna, postępująca i w wielu przypadkach śmiertelna choroba. Im bardziej zaawansowany problem, tym poważniejsze jego konsekwencje, dlatego warto jak najszybciej rozpocząć terapię uzależnień w Starachowicach.

Masz za sobą nawroty? Zgłoś się na terapię do Starachowic!

Nawroty są uznawane wręcz za nieodłączną część leczenia uzależnienia. Jeżeli nawet masz za sobą nieudane próby wyjścia z nałogu, to nie oznacza, że masz się poddać i spędzić całe życie w uzależnieniu! Zawsze warto spróbować kolejny raz, ponieważ osoby, które obecnie są trzeźwe od wielu lat, zazwyczaj również mają za sobą nawroty. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Starachowice to odpowiednie miejsce dla różnych pacjentów – zarówno tych, którzy dopiero zdali sobie sprawę, że są uzależnieni, jak i tych, którzy walczą z nałogiem od wielu lat. Doświadczeni terapeuci traktują każdego chorego indywidualnie, dlatego Twoje problemy i wątpliwości nie zostaną zignorowane. Specjaliści zawsze starają się dotrzeć do sedna i ustalić, co leży u źródła uzależnienia. Warto więc przejść nie tylko terapię podstawową, ale też pogłębioną, aby przepracować traumy z dzieciństwa, zaburzenia osobowości i inne problemy, od których szukasz ucieczki w uzależnieniu.

Jak wygląda pobyt w ośrodku leczenia uzależnień w Starachowicach?

Wiele osób uzależnionych obawia się zgłoszenia do ośrodka terapii. Warto jednak pamiętać, że takie miejsca, jak prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Starachowicach, nie mają wiele wspólnego z przepełnionymi publicznymi placówkami. Dbamy nie tylko o skuteczność terapii, ale też komfort pacjenta. Zapewniamy duże dwuosobowe pokoje z łazienkami, dzięki czemu nasi pacjenci mają zachowane poczucie prywatności, a jednocześnie nie są od siebie odizolowani. Najważniejszą częścią dnia są zajęcia terapeutyczne. Pod opieką specjalistów przepracujesz mechanizmy stojące za uzależnieniem, dzięki czemu nauczysz się sobie z nimi radzić. Wszystko po to, aby było Ci łatwiej po opuszczeniu ośrodka. Terapia uzależnień w Starachowicach przygotuje Cię na zmierzenie się z wyzwalaczami, spotkania z osobami, które skrzywdziłeś i inne wyzwania, czekające po zakończeniu stacjonarnego leczenia w Awamedic. Przekonasz się, że jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie poza murami ośrodka i wytrwać w postanowieniu o zachowaniu trzeźwości.

Dlaczego warto zgłosić się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w Starachowicach?

Misją Awamedic jest przede wszystkim maksymalne ułatwienie dostępu do pomocy. Doskonale wiemy, że niektórzy pacjenci mają problem z dostaniem się do ośrodka, dlatego zapewniamy dojazd nieoznakowanym samochodem. Skontaktuj się z nami i podaj adres, pod którym się znajdujesz, a my wyślemy do Ciebie kierowcę. Auto nie zostało w żaden sposób oznakowane, aby zapewniać naszym pacjentom poczucie prywatności. Nikt niepowołany nie musi dowiedzieć się o Twoim problemie. Terapia uzależnień w Starachowicach odbywa się w przyjaznej atmosferze, terapeuci tworzą komfortowe warunki do rozmawiania o problemach, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, jak silne emocje towarzyszą pacjentom. Nie trać czasu na odkładanie leczenia na później – im dłużej czekasz, tym trudniejsze będzie wyjście z uzależnienia. W Awamedic pracują specjaliści, którzy przez lata zdobywali wiedzę i doświadczenie, aby pomagać właśnie takim osobom, jak Ty.

Pomoc dla osób, które zakończyły pierwszy etap leczenia uzależnień

Obawiasz się, jak poradzisz sobie, kiedy opuścisz ośrodek leczenia uzależnień w Starachowicach? Nasi pacjenci nie są pozostawieni sami sobie! Nawet, kiedy zakończysz stacjonarny etap terapii, możesz dalej korzystać z dodatkowych spotkań i warsztatów, aby wciąż pracować nad sobą i ułatwiać sobie wytrwanie w trzeźwości. Prowadzimy spotkania grupy zapobiegającej nawrotom, dyżury konsultacyjne, warsztaty rozwoju osobistego i pomagamy osobom współuzależnionym. Wsparcie jest dostępne, trzeba tylko zdecydować się z niego skorzystać!