AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Starachowice

Zastanawiasz się jak wyjść z nałogu? Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Starachowic czeka z pomocą. Awamedic to ośrodek terapii uzależnień dla mieszkańców świętokrzyskiego oraz terenu całej Polski. Zapewniamy kompleksową opiekę wszystkim tym, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w zwalczeniu uzależnienia. Nałóg to choroba, a w Awamedic posiadamy pełne zaplecze do tego, by efektywnie Cię z tej choroby wyprowadzić. Wszystkim osobom z świętokrzyskiego, które chcą skorzystać z naszego doświadczenia i skuteczności gwarantujemy dyskrecję, która zaczyna się już od momentu transportu do naszego ośrodka terapii uzależnień – zapewniamy nieoznakowane auto, które zabierze do nas osoby ze Starachowic i świętokrzyskiego

Ośrodek leczenia uzależnień Starachowice

Awamedic to  ośrodek odwykowy dla osób ze Starachowic i całej Polski. Celem zapewnienia wszystkim pacjentom jak najlepszej opieki i komfortowych warunków do pokonania nałogu, opracowaliśmy każdy aspekt funkcjonowania naszego ośrodka leczenia uzależnień. Lokalizacja w Kielcach nie jest przypadkowa, mamy tu duży, wygodny dom z ogrodem, w spokojnej okolicy. Czekają pokoje z łazienkami oraz atrakcyjna część wspólna dla wszystkich pacjentów. Zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy, z doświadczeniem w pracy z uzależnionymi. Mamy wypracowane skuteczne procedury działania, które pomagają uratować ludzi z najgłębszymi nawet problemami. Wszystko to oddajemy do dyspozycji naszych podopiecznych. W naszym ośrodku odwykowym dla pacjentów ze świętokrzyskiego znajdziesz spokój i efektywną pomoc. Zdecyduj się na Ośrodek Leczenia Uzależnień Awamedic i pokonaj nałóg!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Starachowice

Nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób ze Starachowic oraz innych polskich miast nastawiony jest na działanie przeciw uzależnieniu. Dlatego każdy pobyt w naszej placówce zaczyna się od kompleksowych badań diagnostycznych, będących podstawą o decyzji np. o odtruciu farmakologicznym – o ile jest potrzebne. Jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze świętokrzyskiego postawiliśmy na jakość naszych działań. Dlatego nad pacjentami czuwają lekarze, psychologowie, terapeuci i pielęgniarki doświadczeni w walce z uzależnieniami. Leczymy alkoholizm, lekomanię, narkomanię i uzależnienia behawioralne. Realizujemy również przymusowe leczenie uzależnień pacjentów ze Starachowic i innych miast. Wszystko w komfortowych warunkach i z najwyższą troską o dobro każdego podopiecznego. 

Terapia uzależnień Starachowice

Masz dosyć życia w nałogu? Nasz ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Starachowic i innych miast Polski to pomoc, która przerwie Twoje cierpienie. Życie w trzeźwości czeka, wystarczy wykonać pierwszy krok i wyciągnąć rękę po pomoc. Awamedic, czyli najlepszy zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób ze Starachowic oraz całej Polski to miejsce, w którym nauczysz się nowego spojrzenia na życie i czerpania radości z każdego trzeźwego dnia.