AWAMEDIC

Oferta ośrodka

Leczenie uzależnień Tarnów

Masz dosyć życia w nałogu? Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Tarnowa oferuje skuteczne leczenie. Awamedic kieruje swoją propozycję do mieszkańców całego województwa małopolskiego. Już sama lokalizacja i organizacja naszego ośrodka w Kielcach stwarza bardzo dobre warunki do wyrwania się ze szponów nałogu. Jesteśmy z pacjentami na każdym etapie drogi prowadzącej do wyjścia z uzależnienia. Gwarantujemy najwyższy komfort leczenia, który pacjenci odczuwają już w trakcie transportu do Kielc. Wszystkim osobom z województwa małopolskiego, zdecydowanym na skorzystanie z pomocy naszego ośrodka terapii uzależnień, zapewniamy anonimowy transport wprost pod nasze drzwi – gdzie czekamy z pomocą.

Ośrodek leczenia uzależnień Tarnów

Czy nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Tarnowa sprosta Twoim oczekiwaniom? Czy faktycznie pomoże w walce z chorobą? Awamedic, czyli prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z województwa małopolskiego, stwarza wszelkie warunki do komfortowego powrotu do zdrowia i przejęcia kontroli nad własnym życiem. Czeka cały zespół specjalistów gotowych do pomocy, wśród nich: terapeuci, psycholodzy, lekarze. To dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu skutecznie leczymy: alkoholizm, lekomanię, narkomanię i uzależnienia behawioralne. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Tarnów

Nasz ośrodek odwykowy dla osób z Tarnowa i całej Małopolski to miejsce nowoczesne i w pełni kompetentne, by pomóc zmagającym się z nałogiem. Leczymy wszystkie możliwe rodzaje uzależnień. Dzięki niezawodnej pracy doświadczonego zespołu specjalistów i autorskim terapiom osiągamy satysfakcjonujące efekty. W pełnym zdrowieniu pomagają również komfortowe warunki, które nasz ośrodek leczenia uzależnień zapewnia każdemu pacjentowi z Tarnowa. Jako standard przeprowadzamy kompleksowe badania diagnostyczne natychmiast po przyjęciu do naszego ośrodka i na podstawie ich wyników obieramy dalszą drogę działania. Naszym celem jest, by jak najszybciej doprowadzić każdego pacjenta do pełnego zdrowia. Ośrodek Leczenia Uzależnień Awamedic czeka na Twój pierwszy krok!

Terapia uzależnień Tarnów

Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Tarnowa stworzony został z myślą o ludziach cierpiących z powodu uzależnienia. Dlatego w Awamedic jesteśmy pełni zrozumienia dla trudów sytuacji, w której znajdują się nasi pacjenci i ich rodziny. Z tego też powodu zadbaliśmy o maksymalny komfort każdego z podopiecznych ośrodka. Nasz zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Tarnowa specjalizuje się w profesjonalnej i skutecznej pomocy. Jej efektem jest przejęcie kontroli nad własnym życiem oraz nabycie umiejętności czerpania radości z każdego dnia bez nałogu. Pomoc jest na wyciągnięcie ręki – wykorzystaj to!